احتمال معرفی شیائومی Mi 5 در بیستم آبان‌

0

Xiaomi Redmi 2 Pro

شایعه عرضه گوشی شیائومی Mi 5 با تراشه کوالکام اسنپدراگون 820 مدت‌هاست که شنیده می‌شود؛ اما تنها راه برای اثبات این ادعا، معرفی رسمی این پرچم‌دار از سوی شیائومی با نسل جدید پردازشگر 4 هسته‌ای Kryo کوالکام است. آیا این اتفاق در روز چهارشنبه، به‌وقوع می‌پیوندد؟

تیزر تازه‌ای که به‌طور رسمی توسط شیائومی منتشر شده است، طرح کلی از یک گوشی‌هوشمند را نشان می‌دهد که در پشت یک پرده قرمز با علامت سوال مخفی شده است. به‌عبارت دیگر، هر مدل گوشی جدیدی که شیائومی در 11 نوامبر (20 آبان) معرفی نماید، نام آن تا زمان برگزاری رویداد خبری این کمپانی مخفی خواهد ماند.

این تیزر، حاوی عنوانی با نام «Mi Dual 11» است که عدد 11 به‌زمان برگزاری کنفرانس خبری شیائومی در تاریخ 11 نوامبر (11/11) اشاره دارد. این تصویر، هم‌چنین حامل یک نقل‌قول رسمی از سوی شیائومی است:

این‌بار بازی بزرگی را انجام خواهیم داد؛ نهایتا در ساعت 0:00 روز 11 سپتامبر، گوشی جدید معرفی می‌شود.

باتوجه به کلمه نهایتا در نقل‌قول فوق، می‌توان مطمئن بود که قرار است در روز چهارشبنه یک پرچم‌دار تازه از سوی شیائومی معرفی شود.

نظریه دیگری درباره عبارت «Mi Dual 11» وجود دارد و آن، معرفی هم‌زمان دو گوشی شیائومی Mi 5 و Redmi Note 2 Pro است. بنابر گزارش‌ها، مدل Redmi Note 2 Pro همان Redmi Note 2 است و تنها، از یک‌بدنه فلزی با حسگر اثرانگشت بهره می‌برد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید