احتمال ملاقات با نسخه دوم یک بازی ترسناک قدرتمند

0

احتمال ملاقات با نسخه دوم یک بازی ترسناک قدرتمند

بازی Outlast اثری در سبک ترسناک بود که حدود دو سال قبل به بازار عرضه شد و همانند بسیاری از آثار ریز و درشت پیش و پس از خود، از پس موفقیت و شهرت بازی Amnesia سر بر آورده بود. موفقیتی که جریان نسبتاً تازه ای را در دنیای بازی های کامپیوتری پدید آورد و علاوه بر بازی Outlast سبب ساز ساخت آثار جدیدی در سبک ترسناک با سبک و سیاقی نسبتاً متفاوت نسبت به قبل شد. حال به احتمال فراوان به زودی می توانیم با نسخه ی دوم این بازی جالب توجه ملاقات کنیم.

سازندگان بازی Outlast یعنی اعضای استودیو Red Barrels سال گذشته در چنین روز هایی بود که اعلام کردند در حال ساخت دنباله ای برای بازی Outlast هستند و در واقع موفقیت این بازی به آن حد و اندازه ای بوده که بتواند آن ها را مجاب به ساخت این دنباله نماید. با این حال آن ها تا این لحظه اطلاعات چندان دقیقی را از زیر و بم این دنباله ی احتمالی ارائه نکرده اند و به عنوان مثال روشن نساخته اند که آیا این بازی جدید قرار است Outlast 2 لقب گیرد یا این که قرار است پیش زمینه و پس زمینه ای تجربه نشده برای بازی Outlast به شمار آید. به هر حال سازندگان بازی Outlast به تازگی صفحه ای اینترنتی ایجاد کرده اند که در آن تنها عبارت Coming Soon در کنار جمله ی Things are going to get bloody به چشم می خورد. در واقع این صفحه می تواند نشان از این داشته باشد که به زودی و ظرف روز های آینده احتمالاً باید منتظر معرفی بازی جدید استودیو Red Barrels باشیم. اثری که به احتمال فراوان در سبک ترسناک ساخته خواهد شد و باز هم به احتمال فراوان همان دنباله ای از بازی Outlast است که پیش تر وعده ی ساخت آن را از اعضای استودیو Red Barrels شنیده بودیم. پس اندکی دیگر هم منتظر باقی می مانیم تا ببینیم که بازی جدید سازندگان Outlast چه غافلگیری های ویژه ای را برایمان به همراه خواهد آورد.

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید