احتمال مونتاژ محصولات MG در ایران

0

mg6-3

برخی شنیده ها حاکی از آن است که کمپانی MG با اصالت انگلیسی- چینی بزودی مونتاژ برخی محصولات خود را در ایران آغاز می کند.

هنوز خبرهای دقیقی از این برنامه مونتاژ اعلام نشده است. ولی احتمال داده می شود که تبریز به عنوان قطب تولید MG در ایران انتخاب شود. جذب تعداد نیروی کار بالا، یکی از دستاوردهای مهم این پروژه اعلام می شود و گویا قرار است از توان خطوط فعال خودروسازی در تبریز استفاده شود. بحث تولید MG در ایران، امروز در محافل خودرویی شنیده می شود، اما منبع معتبری تایید یا عدم تایید این خبر را اعلام نمی کنند.

در ضمن احتمال داده می شود که در نمایشگاه خودرو تبریز، خبرهای رسمی از این پروژه اعلام شود. شایان ذکر است که شرکت مدیاموتور این روزها به عنوان نماینده رسمی و انحصاری MG در ایران شناخته می شود و محصولات این برند را به صورت وارداتی عرضه می کند. در صورت مونتاژ محصولات MG در ایران، باید شاهد حضور خودروهای کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان این برند در بازار باشیم. البته برخی هم احتمال مونتاژ محصولات این برند را در کارخانه ای در سمنان می دهند که قبلا در مالکیت ایران خودرو بوده است.

mg6

گروه مستند اسب بخار

 

 

 

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

لینک مطلب

پاسخ دهید