احسان علیخانی ماه عسل را با کمپین مردمی استارت می زند

0

گیگر:

برنامه «ماه عسل» در حالی کار خود را شروع کرد که احسان علیخانی قبل از آن یک کمپین مردمی را در فضای مجازی با کمک سایت آپارات استارت زده است.

گروه فرهنگ و هنر: برنامه «ماه عسل» با اجرای احسان علیخانی از دوشنبه 17 خرداد ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش خود را آغاز کرد.

احسان علیخانی ماه عسل را با کمپین مردمی استارت می زند

این برنامه از سال 86 هر سال ماه رمضان مهمان خانه ایرانی ها است و از پرطرفدارترین برنامه های این ماه به شمار می آید.

به گزارش بولتن نیوز، امسال احسان علیخانی با همکاری سایت آپارات یک کمپین مردمی به نام “قهرمان من” راه اندازی کرده است و با تهیه یک ویدیو مردم را به شرکت در این کمپین ترغیب می کند.

احسان علیخانی ماه عسل را با کمپین مردمی استارت می زند

وی در این ویدیو از مردم میخواهد تا مردم قهرمانان واقعی از دید خود را معرفی کنند. علیخانی می گوید: ماه عسل خوتان را با قهرمان زندگیتان بسازید. قهرمانی که کسی او را نمی شناسد و نمی داند چه زندگی با شکوهی داشته است. ممکن است رفیق، آشنا، فامیل یا کسی را در اطرافمان داشته باشیم که زندگی جذابی دارد. کسی که یک قهرمان باشد. قهرمان زندگیتان را که انتخاب کردید، در محیطی آرام از او یک مصاحبه قابل پخش بگیرید و از طریق این دو لینک ویدیوهای خود را برای ما ارسال کنید: aparat.com/maheasaltv و  maheasal.tv تا قهرمان خود را معرفی کرده باشید.

احسان علیخانی ماه عسل را با کمپین مردمی استارت می زند

تمامی ویدیو ها توسط تیم ماه عسل و احسان علیخانی دیده می شوند و از این میان 5 ویدیو به عنوان جذاب ترین داستان انتخاب می شود. این ویدیو ها به عنوان برترین ویدیو ها در ماه عسل پخش شده و یک روز ماه عسل به آن داستان اختصاص داده می شود و عوامل تولید آن ویدیو نیز عید فطر به ماه عسل دعوت می شوند علاوه بر5 داستان برتر یک ویدیو که بیشترین لایک را به خود اختصاص داده است نیز توسط آرای مردم انتخاب می شود. 10 سکه بهار آزادی برای هر کدام از 5 ویدیوی برتر همچنین 15 سکه بهارآزادی برای ویدیوی منتخب مردمی اختصاص داده شده است.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در بخش رای گیری، از طریق کد *780# اقدام کنند. برای شرکت در این نظرسنجی، بعد از وارد کردن کد *780 کد مورد نظر ویدیو و بعد از آن دکمه # را از تلفن همراه به رایگان شماره گیری می کنند.  (کلید سبز #کد ویدیوی مورد نظر *780*)

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید