اخبار جهان در جیب شما! با یکی از بهترین برنامه های خبرخوان اندروید آشنا شوید

0

اخبار جهان در جیب شما! با یکی از بهترین برنامه های خبرخوان اندروید آشنا شوید

یکی از موارد مشترک بین همه کاربرانی که پیگیر اخبار مختلف هستند، داشتن برنامه ای است که بتواند همه خبرها را به صورت جامع و متمرکز در زمینه های مختلف و یکجا در دسترس قرار دهند تا دیگر نیازی به سر زدن به وب سایت های مختلف نباشد و به این ترتیب رسیدن به خبرهای جدید بدون هیچ گونه تاخیری انجام شود. اما با اینکه برنامه های متعددی در این زمینه برای کاربران خارجی و البته خبرهای خارجی وجود دارد، در زمینه برنامه های داخلی به سختی می توان یک اپ کاربردی و مفید خبرخوان در بازارها پیدا کرد. با این وجود قصد داریم امروز یکی از بهترین برنامه های داخلی موجود در این زمینه را معرفی کنیم. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

اپ شهر خبر برنامه ای است که درباره آن صحبت می کنیم. اگر به وب سایت شهر خبر سر زده باشید حتما می دانید که می توانید به راحتی به مجموعه ای از خبرها در زمینه های مختلفی مانند سیاسی، ورزشی، فرهنگی، سلامت، هنری و فناوری دسترسی داشته باشید. برنامه متعلق به همین تیم نیز در ظاهری کاربر پسند و با استفاده از امکاناتی متنوع تر تلاش می کند همین کار را برای کاربران تکرار کند. با نصب این برنامه کم حجم شما از طریق منوی اصلی دستگاه به پر بیننده ترین خبرهای روز، پر بیننده ترین خبرهای هفته و همچنین مجموعه اخبار به تفکیک منابع این برنامه دسترسی خواهید داشت. همچنین در صفحه اصلی برنامه نیز همه خبرها با دسته بندی های مختلف (سیاسی، ورزشی، اقتصادی، حئادث، استخدامی، فناوری، سلامت، هنری، بین الملل، گردشگری و فرهنگی) و البته در دو حالت جدیدترین خبرها و پربیننده ترین خبرها در دسترس شما خواهد بود.

از جمله قابلیت های کاربردی این برنامه می توان به امکان جست و جو در بین همه خبرهای پوشش داده شده، امکان اضافه کردن خبرها به لیست اخبار مورد علاقه و همچنین قابلیت به اشتراک گذاری اخبار در همه شبکه های اجتماعی و سایر سرویس های پشتیبانی شده توسط تلفن های هوشمند از جمله ارسال توسط ایمیل یا پیام متنی اشاره کرد. این برنامه تنها 2 مگابایت حجم دارد و می توانید آن را از طریق لینک انتهای همین پست دانلود کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید