ادامه سریال تاخیرهای شرکت هواپیمایی آتا

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از مهر، پرواز شماره ۵۲۵۰  شرکت هواپیمایی آتا در مسیر تهران به تبریز که قرار بود ساعت ۱۸:۴۰ عصر دیروز انجام شود، با بیش از شش ساعت تاخیر و راس ساعت ۰۰:۵۷ بامداد پرواز خود را انجام داد.

این در حالی است که مسافرانی که می خواستند در ساعت ۱۸:۴۰ تهران را به مقصد تبریز ترک کنند از ساعت ۱۷ در فرودگاه مهر آباد حضور داشتند اما در یک اقدامی عجیب شماره پرواز ۵۲۵۰ لغو و جای خود را به شماره پرواز۵۲۴۸  ساعت ۲۰:۰۵ دقیقه می دهد و مسافران دو پرواز ادغام می شوند.

ادامه سریال تاخیرهای شرکت هواپیمایی آتا

البته ماجرا به اینجا ختم نشده و تاخیر ورود هواپیما در تابلو اعلانات فرودگاه مهر آباد حک و زمان انتظار و سرگردانی مسافران شروع می شود و جالب تر اینکه بعد از سه ساعت، عبارت «تاخیر در ورود» جای خود را با «نقص فنی» در تابلو عوض می کند.

موضوع تاسف بار و شگفت انگیز قضیه در این است که مسئولان این شرکت هواپیمایی به هیچ عنوان جوابگوی مسافران نبوده و مدیر فرودگاه تنها به جمع آوری شکایت از مسافران بسنده می کند.

ادامه سریال تاخیرهای شرکت هواپیمایی آتا

سرانجام بعد از شش ساعت تاخیر مسافران سوار هواپیما شده و خلبان علت این تاخیر را از رده خارج شدن چند هواپیماهای این شرکت و نقص فنی سیستم تهویه هواپیمای این پرواز اعلام کرده و از مسافران عذر خواهی می کند.

انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید