ارائه خدمات درمانی به زائرین «امام دلها»

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از فارس، حسن علی غفاری با اشاره به ارائه خدمات درمانی به 250 نفر از زائرین تا پایان روز 13 خردادماه گفت: سه نفر از مراجعه کنندگان جهت دریافت خدمات درمانی بیشتر به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس کمیته سلامت و درمان مراسم بزرگداشت امام خمینی (ره)، مسایل گوارشی و سرماخوردگی را بیشترین علت مراجعه زائرین به درمانگاه این شرکت خواند و افزود: این شرکت در فضایی به مساحت 400 مترمربع ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائرین حرم امام خمینی(ره) را برعهده دارد.

وی با تاکید بر اینکه افزایش رضایت زائران را در برنامه‌های هر سال مدنظر داشته‌ایم، خاطرنشان کرد: امسال نیز به لطف خدا و همکاری ستاد برگزاری مراسم در شهرداری تهران، این خدمات در ساختمان ستاد مرکزی برگزاری سالگرد بزرگداشت امام خمینی (ره) واقع در جنوب ایستگاه مترو حرم مطهر با حضور بیش از 70 نفر از پرسنل بهداشتی، درمانی و پشتیبانی به نحو مطلوبی ارائه می شود.

غفاری با اشاره به اینکه در سال گذشته به بیش از 1966 زائر مرقد امام راحل خدمات درمانی ارائه شد، تصریح کرد: این درمانگاه دارای 20 تخت معاینه و بستری در دو بخش زنان و مردان است که شامل بخش های اورژانس آقایان و بانوان، بستری آقایان و بانوان، اطاق CPR(احیاء) و جراحت های محدود، داروخانه و بهداشت، تا پایان مراسم، پذیرای مراجعین خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: در این درمانگاه خدمات پزشک عمومی و طب اورژانس به صورت شبانه روزی ارائه خواهد شد و پرسنل شرکت شهر سالم شهرداری تهران شامل پزشک، پرستار، تکنسین اورژانس، کارشناسان بهداشت و عوامل ستادی در شیفت های تعیین شده به زائرین خدمات ارائه خواهند نمود.

وی همچنین با اشاره به خدمات رسانی 8 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورآلانس اورژانس شرکت شهر سالم در ایام سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تاکید کرد: این آمبولانس‌ها مجهز به تمام تجهیزات اورژانس بوده که در درمانگاه مستقر و نسبت به ارائه خدمات و همچنین ارجاع بیماران به مراکز درمانی با هماهنگی اورژانس تهران اقدام می کنند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به
معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای
منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید