ارائه کارتهای هوشمند دانشجویی بصورت فازبندی

0

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از احتمال ارائه کارت‌های هوشمند بصورت فازبندی در مهرماه 95 و تصمیم درباره اخذ هزینه آنها خبر داد.

ابوالحسن ریاضی معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی  گفت: اقدامات لازم برای هوشمند شدن کارت‌های دانشجویی انجام شده و قرار است طی جلسه‌ای پیشنهادهای ارائه شده برای این امر، مورد بررسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه توسط این کارت هوشمند خدماتی فراتر از خدمات دانشجویی همچون امور مربوط به سلف سرویس و خوابگاه انجام می شود، اظهار داشت: کارت‌های هوشمند، خدماتی شامل امور آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و خدمات جانبی مانند امور فرهنگی، خدمات شهری و بانکی را به دانشجویان ارائه می دهد تا آنها بتوانند از خدمات مختلفی بهره‌مند شود.

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان ارائه کارتهای هوشمند را احتمالا از مهرماه 95 دانست و بیان کرد: این فرآیند به صورت فازبندی بوده و به مرور زمان با ارائه خدمات بیشتر، دانشجویان بیشتری تحت پوشش قرار می‌گیرند چرا که اهمیت این موضوع در فراگیری آن است.

وی درباره هزینه هوشمند شدن کارت‌های دانشجویی یادآور شد: بالطبع ارائه و پشتیبانی این کارتها هزینه‌ دارد اما این موضوع که هزینه را دانشجو یا سازمان امور دانشجویان پرداخت کند، در دست بررسی است. 

به گفته ریاضی تصمیم درمورد اخذ هزینه از دانشجویان هنوز جمع بندی نهایی نشده است.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید