ارباب حلقه ها باز می گردد: احتمال تولید بازی Shadow of Mordor 2

0

ارباب حلقه ها باز می گردد: احتمال تولید بازی Shadow of Mordor 2

بدون هیچ گونه تردیدی بازی Middle – Earth: Shadow of Mordor را می توان بهترین اثری قلمداد کرد که توانسته است در طی چند سال اخیر حق مطلب را در رابطه با بخشی از دنیای به تصویر کشیده شده در مجموعه ی ارباب حلقه ها (اعم از کتاب و فیلم) بیان کند. حال شواهدی وجود دارد که نشان می دهند علاقه مندان به این بازی می توانند به زودی شاهد ملاقات با نسخه ی دوم از آن باشند.

 

 

البته هنوز ناشر اصلی بازی Middle – Earth: Shadow of Mordor یعنی کمپانی برادران وارنر خبر تولید دنباله ای جدید برای این بازی را تایید نکرده است. اما در طی روز های اخیر نشانه هایی از در دست ساخت بودن نسخه ی دوم از بازی Middle – Earth: Shadow of Mordor یافت شده است. به این ترتیب که در یکی از منابع اطلاعاتی مربوط به بدلکاران و ایفا کنندگان نقش های جانبی در فیلم های سینمایی یعنی وب سایت iStunt نام بازی  Shadow of Mordor 2نیز به چشم می خورد. به بیان ساده تر قضیه از این قرار است که در وب سایت مذکور و در رزومه ی کاری خانم لارن مری کیم (که به عنوان هنرپیشه ی بدل در بسیاری از فیلم های سینمایی نقش آفرینی می کند)، نام بازی  Shadow of Mordor 2 نیز در کنار سایر سوابق کاری او به ثبت رسیده است. در واقع به نظر می رسد که خانم کیم به تازگی در امر تولید تریلری CGI محور از بازی Middle – Earth: Shadow of Mordor 2 به عنوان یکی از هنرمندان بخش موشن کپچر به ایفای نقش پرداخته است. تریلری که با توجه به اطلاعات موجود در رزومه ی کاری خانم کیم در بخش موشن کپچر، به دست استودیو Blur ساخته شده است (یا خواهد شد). گفتنی است که یکی از تمرکز های اصلی استودیو Blur تولید تریلر های مختلف CGI برای بازی های کامپیوتری است و خانم کیم نیز در تولید بسیاری از آن ها نقش داشته است. به عبارت ساده او پیش از این در ساخت تریلر های CGI برای بازی های کامپیوتری دیگری نظیر Batman Arkham Knight ، God of War Ascension ، Assassin’s Creed Unity و   Elder Scroll Onlineبه عنوان هنرمند بدل در بخش موشن کپچر به ایفای نقش پرداخته است و در این میان تریلر معرفی بازی Mafia 3 در نمایشگاه گیمز کام سال قبل یکی از آخرین کار های او  در دنیای بازی های کامپیوتری به شمار می رود.

 mordor

در واقع به نظر می رسد که تریلر ساخته شده برای بازی Middle – Earth: Shadow of Mordor 2 هم درست همانند تریلر مربوط به معرفی نسخه ی سوم از سری بازی های مافیا تریلری برای معرفی ابتدایی این بازی (نخستین تریلر معرفی این بازی) باشد و هیچ بعید نیست که چشم انتظاران بازی Middle – Earth: Shadow of Mordor 2 در نمایشگاه E3 سال جاری شاهد به نمایش در آمدن تریلر مذکور باشند (البته با درز کردن اطلاعات مربوط به وجود این تریلر به احتمال فراوان علاقه مندان به مجموعه ی ارباب حلقه ها در دنیای بازی های کامپیوتری دیگر با دیدن تریلر مذکور در موعد مقرر آن چنان که باید غافلگیر نخواهند شد). در مجموع می توان گفت که اگر چه ساخت این بازی هنوز به طور رسمی مورد تایید قرار نگرفته است اما در عین حال   خبر در دست تولید بودن بازی Middle – Earth: Shadow of Mordor 2 آن چنان که باید نمی تواند خبر چندان بعید و غیر قابل باوری باشد. چرا که سازندگان نسخه ی پیشین این بازی یعنی اعضای استودیو Monolith هم اکنون چیزی نزدیک به دو سال است که بر روی ساخت یک بازی جدید کار می کنند. اثری که البته هنوز توسط آن ها مورد معرفی قرار نگرفته است. بنا بر این چندان دور از انتظار نیست که اثر مذکور همان بازی Middle – Earth: Shadow of Mordor 2 باشد. اثری که به احتمال فراوان با نظر به موفقیت قابل توجه بازی نخست و استقبال صورت گرفته از آن مراحل تولید مربوط به آن بلافاصله پس از انتشار بازی Middle – Earth: Shadow of Mordor آغاز شده است. در هر صورت علاقه مندان به دنیای ارباب حلقه ها باید اندکی بیشتر به انتظار بنشینند تا از این نکته با خبر شوند که خبر در دست تولید بودن بازی Middle – Earth: Shadow of Mordor 2 بالاخره در چه زمانی به شکل رسمی توسط ناشر و سازندگان این بازی اعلام خواهد شد.       

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید