ارتفاعات کامرون

0

گیگر:

Cameron-Highlands-1-300x199.jpg

ارتفاعات کامرون، بزرگترین تفرجگاه مرتفع مالزی، مناظر تماشایی بسیاری دارد و تفریح های زیادی در اینجا وجود دارد. پیاده روی در بین روستاهای کوچک و دوست داشتنی، تماشای پروانه ها، مزارع توت و زنبور عسل، و کشتزارهای وسیع چای یا خوردن غذا در غذاخوری های دلپذیر و به سبک خانواده سلطنتی تودور، همگی از جمله تجربه های مطبوع و آرامش بخش در این مکان هستند. شما در اینجا از بودن در فضای باز خسته نخواهید شد. اگر چند روز از زمین های کم ارتفاع و سوزان خارج شوید به طور حتم دوباره انرژی خود را بدست خواهید آورد.

یکی دیگر از فعالیت ها در ارتفاعات کامرون، که بیشتر یک کار سنتی محسوب می شود، نوشیدن چای و خوردن بیسکوییت است. این سنت انگلیسی به روزهایی مربوط می شود که افسران استعمارگر انگلیسی از این مکان تپه مانند به عنوان یک محل خنک برای فرار از گرمای سوزان زمین های کم ارتفاع استفاده می کردند. تماشای پرندگان و پیاده روی نیز از جمله تفریحات معروف این ناحیه هستند.

ارتفاعات کامرون که در ارتفاع ۱,۵۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد، از مجموعه ای از شهرهای کوچک از جمله رینگلت، تانا راتا، برینچانگ، ترینگ کاپ، کوالا ترلا و کامپونگ راجا، تشکیل شده است. دیگر اینکه رفتن به این مکان آسان است. با خروج از بزرگراه اصلی شمال-جنوب و کمتر از یک ساعت رانندگی می توانید به ارتفاعات کامرون برسید، و همچنین می توانید با ۳٫۵ رانندگی در مسیر دلپذیر و آسان از کوالا لامپور به این منطقه بیایید.

 

تور مالزی | تور مالزی سنگاپور

ارتفاعات کامرون

نوشته ارتفاعات کامرون اولین بار در های برگ | مجله اینترنتی برتر پدیدار شد.

لینک مطلب

پاسخ دهید