ارزان قیمت و بی دردسر،M6S پلکستور

0

ارزان قیمت و بی دردسر،M6S پلکستور

همانطور که می دانید عرضه سالید های 2.5 اینچی دارای بازار بسیار مناسبی است.این محصولات هم در نوت بوک و هم در دسکتاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد.از سوی دیگر برخی سیستم های سرور نیز با استفاده از سالید های 2.5 اینچی در قسمت های مرکزی به فعالیت می پردازند.اما اگر فکر میکنید که سالید های “پلکستور” به نمایشگاه CES 2016 محدود می شود،کاملا در اشتباه هستید.این شما و این هم آخرین 2.5 اینچی های مقرون به صرفه از PELEXTOR.

 

M6S نام جدیدی ترین محصول این برند است.یک سالید در استاندارد 2.5 اینچی و با استفاده از IC های MLC NAND که البته این روزها اتفاق تازه ایی نیست.این محصول با یک کنترلر دو هسته ایی مارول 88SS9188 عرضه می گردد.پلکستور در ادامه توضیحات این محصول به سرعت 520 مگابایت در ثانیه برای خواندن و 440 مگابایت بر ثانیه برای نوشتن اشاره کرده است.

از جمله دیگر اطلاعات M6S می توان به استفاده از تکنولوژی  TrueSpeed و فناوری جدید کاهش مصرف جریان اشاره کرد. 94K IOPS 4KB در حالت خواندن اتفاقی و  80K IOPS 4KB در حالت نوشتن اتفاقی نیز در دسترس است.پلکستور مدعی عمر بالای محصولات و سرعت کافی (4 برابر HDD ها) شده است.در نهایت پلکستور به درصد خطای پایین و قیمت مناسب این محصولات برای آینده اشاره کرده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید