ارسال پروفایل اینستاگرام ، استفاده همزمان از چند اکانت در Instagram

0

ارسال پروفایل اینستاگرام
ارسال پروفایل اینستاگرام

ارسال پروفایل اینستاگرام ، استفاده همزمان از چند اکانت در قابلیت های جدید Instagram

مقدمه:دوستان خوبم، در نسخه های قبلی اینستاگرام این قابلیت وجود نداشت که بتوانید یک حساب کاربری دیگر از طریق برنامه اضافه کرده و بین آنها به صورت همزمان سوئیچ کنید . اگر بخواهم از هر دو به صورت همزمان استفاده کنم راه حل چیست ؟ مورد دوم که در نسخه جدید اضافه شده است ارسال پیام و پروفایل برای یک مخاطب در اینستاگرام می باشد . از این به بعد می توانید وارد هر Page مفیدی که شدید با استفاده از گزینه Send Profile as message ، عنوان صفحه را برای دوستان و افرادی که میشناسید ارسال کنید .

استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام

اینستاگرام در آپدت جدید این اپلیکیشن امکان استفاده و مدیریت دو حساب کاربری ( اکانت ) به صورت همزمان را برای کاربران اندروید فعال کرده است.البته می‌توان گفت که شاید این قابلیت چندان برای کاربران معمولی این شبکه اجتماعی مهم نباشد اما این یک قابلیت بسیار عالی برای عکاسان حرفه ای، مدیران رسانه‌ های اجتماعی و صاحبان مشاغل کوچک می‌تواند باشد که بطور همزمان حساب کاربری شخصی و حساب کاربری تجاری خود را مدیریت نمایند.

برای استفاده از این قابلیت، ابتدا به قسمت تنظیمات بروید.اگر این قابلیت برای شما نیز اضافه گردیده باشد، باید در زیر گزینه‌ی Clear Search History به دنبال گزینه ای تحت عنوان Add Account بگردید.در غیر این صورت باید صبر کنید تا این قابلیت را دریافت نمایید.

در صورتیکه بعد از دریافت نسخه جدید این گزینه در حساب کاربری شما فعال نشد کمی صبر کنید تا در روزهای آینده گزینه مورد نظر در تنظیمات پروفایل شما نمایش داده شود .

 

به اشتراک گذاری پروفایل های مفید

در بروزرسانی جدید وقتی وارد یک پروفایل در اینستاگرام می شوید ، گزینه Send Profile as message اضافه شده است . با استفاده از گزینه Send Profile as message می توانید page های مفیدی که مشاهده می کنید را حداکثر برای ۱۵ نفر از دوستان یا افرادی که میشناسید ارسال کنید . کافیست بر روی علامت سه نقطه بالای صفحه تب کرده و گزینه Send Profile as message را انتخاب نمایید .
در قسمت بعدی بر روی آیکون ذره بین تب کرده و لیست مخاطبانتان را به آن اضافه کنید . در پایان بر روی گزینه Send تب کنید .پیام های دریافتی را می توان از طریق Direct مشاهده کرد .

ارسال پروفایل اینستاگرام
ارسال پروفایل اینستاگرام

تمام پست هایی که قبلا لایک کرده اید را ببینید

see-all-the-photos-youve-liked-in-the-past

زمان های زیادی بوده است که شما عکسی را دیده اید و آن را لایک کرده اید و می خواهید آن را دوباره ببینید ولی در بین فید های جدید آن را گم کرده اید. این مشکل را اینستاگرام حل کرده است.

شما می توانید از منوی Settings گزینه ی Photos You’ve Liked را انتخاب کنید تا به تمام پست های لایک کرده اید، دسترسی داشته باشید.

ارسال پروفایل اینستاگرام
ارسال پروفایل اینستاگرام

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای مطلب استفاده همزمان از چند اکانت در Instagram رسیدیم امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید