ارکان ارتباطات نوین، میزبان گوشی‌های موبایل، فبلت‌ها و تبلت‌های لنوو در ایران

0

گیگر :

در تاریخ ۱۳ بهمن مراسم معرفی شرکت ارکان ارتباطات نوین به عنوان نماینده رسمی موبایل، فبلت و تبلت لنوو در هتل اسپیناس برگزار شد و جدیدترین محصولات این کمپانی برای حضور در بازار ایران معرفی شدند. سبد محصولات لنوو ارائه شده از سوی ارکان ارتباطات نوین انواع محصولات رده بالا و میان قیمت را در بر می‌گیرد.

در این مراسم مسئولین این شرکت، خبرنگاران حوزه IT و تعدادی از فروشندگان مرتبط با این حوزه حضور داشتند. مدیر ارشد ارکان ارتباطات نوین آقای پیام ابراهیمی توضیحاتی را در مورد آینده این شرکت و لنوو داده و اضافه کردند که شعار لنوو در سال جدید به «خلاقیت و نوآوری توقف پذیر نیست» تغییر کرده است. در ادامه ایشان آمار های مختلفی همچون فروش سالانه 46 میلیارد دلار، 58 هزار پرسنل، فعالیت در 160 کشور جهان و قرار گرفتن در بین 100 برند برتر دنیا را از افتخارات برند لنوو دانستند

طبق اعلام مدیر ارشد این شرکت، ارکان ارتباطات نوین دارای 41 مرکز خدماتی و 15 مرکز جمع آوری در سراسر کشور است و قرار است به زودی بزرگترین فروشگاه لنوو را واقع در بازار موبایل ایران راه اندازی کنند. فعالیت شرکت لنوو 30 سال پیش و با اسم Legend آغاز شده است و با خرید شرکت IBM در سال 2005 و خرید شرکت هایی مثل NEC و MOTOROLA در سالهای بعد، این فعالیت به طور چشم گیری گسترش پیدا کرده است به طوری که امروزه می توان در بین نام های بزرگ دنیا اسم لنوو را مشاهده کرد.

در ادامه این همایش مدیر بازاریابی ارکان ارتباطات نوین آقای محمد غفاری سبد محصولات لنوو را معرفی کرد و از محصولات جدید این شرکت در بازار ایران خبر داد که می توان در این بین به Vibe S1، Vibe S1 lite، Vibe P1، Phab و Phab Plus اشاره کرد.
 

 

cover

پاسخ دهید