ازدواج با دختری بزرگتر، چنین تصمیمی درست است؟

0

اختلاف سنی بین دختر و پسر (برای ازدواج) خصوصا اگر دختر (حداقل 4 سال) بزرگتر باشه، از لحاظ جنسی چه پیامدهای ناخوشایندی دارد؟

پرسش: اختلاف سنی بین دختر و پسر (برای ازدواج) خصوصا اگر دختر (حداقل 4 سال) بزرگتر باشه، از لحاظ جنسی چه پیامدهای ناخوشایندی دارد و آیا چنین تصمیمی درست هست؟

ازدواج با دختری بزرگتر، چنین تصمیمی درست است؟

پاسخ: کاربر گرامی، شما در ازدواج تحت تاثیر عوامل مختلفی هستید و یک موضوع به تنهایی هیچگاه خودش نمیتواند اثر بسیار چشمگیر داشته باشد . از جمله موضوع سن . قاعدتا اگر دختر وپسر به لحاظ ظاهر متناسب و هم کفو باشند ، از نظر اعتقادی ، خانوادگی ، مالی ، تحصیلات ……. نیز با هم همخوانی داشته باشند ، خانواده ها نیز راضی به این وصلت باشند ، این میزان اختلاف سن نمیتواند به تنهایی مشکل ایجاد نماید . اینکه گفته میشود به لحاظ جنسی میتواند مشکل ایجاد شود ، بحث هم کفو بودن در دیگر موضوعات هست کهبایست مورد توجه قرار بگیرد . یکی تناسب ظاهری و دیگری باور دو طرف به موضوعات جنسی و روابط زناشویی .
در مورد موضوعات جنسی ، بایست نگرش دو نفری که با هم ازدواج میکنند به رابطه جنسی مورد توجه قرار بگیرد . و بایست باور دو نفر نسبت به رابطه جنسی همخوان باشد . اگر یکی میل زیاد داشته باشد، یکی برایش موضوع جنسی بی اهمیت باشد ، اینجا ما اختلاف را داریم و در حقیقت اگر اختلاف سنی فوق هم وجود داشته باشد ، در حقیقت این اختلاف تشدید میشود .اما علتش اختلاف سنی به تنهایی نیست .ریشه مشکل تفاوت در نگاه دو طرف به رابطه جنسی است .
اگر چه داشتن زن جوان برای یک مرد جذابتر هست . اما بازهم جذابیت یک زن تنها تحت تاثیر سن نیست . زیبایی خدادادی ، اندام زیبا ، شخصیت زیبا ، اهمیت دادن به ظاهر همه و همه مهم هست .لذا شما در این رابطه بایست مجوعه ای از عوامل را بسنجید واگر برایتان رابطه جنسی ، جایگاه خاص دارد بایست مطمئن شوید که طرف مقابل هم به موضوع فوق به اندازه شما اهمیت میدهد .
در این میان موافقت اطرافیان و خانواده از موضوعات مهم هست که تاثیر بر رضایت مندی دو طرف از کل ازدواج نیز اهمیت دارد .

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.

لینک مطلب

پاسخ دهید