از آغاز رای گیری برای انتخاب تصویر روی جلد بازی FIFA 17 تا انتشار نسخه ی رایگان از بازی Need for Speed

0

از آغاز رای گیری برای انتخاب تصویر روی جلد بازی FIFA 17 تا انتشار نسخه ی رایگان از بازی Need for Speed

بی شک دو مجموعه ی FIFA و Need for Speed از جمله محبوب ترین بازی های شرکت EA در میان علاقه مندان به دنیای بازی های کامپیوتری به شمار می روند و به موجب این محبوبیت قابل توجه همواره طیف وسیعی از بازیبازان در پی شنیدن نکات تازه ای در رابطه با نسخه های جدید از این دو مجموعه به سر می برند. بر همین اساس در مطلب پیش رو قصد داریم به نکات تازه ای در رابطه با نسخه های جدید از دو سری فوق اشاره داشته باشیم.

علاقه مندان به مجموعه بازی های FIFA ظرف چند ماه آینده خواهند توانست با جدید ترین نسخه از این مجموعه یعنی بازی FIFA 17 ملاقات نمایند. از آن جایی که زمان زیادی تا انتشار بازی FIFA 17 باقی نمانده است، سازندگان این بازی یعنی اعضای فعال در شرکت EA Sports هم اکنون در پی انجام اقدامات نهایی برای عرضه کردن این بازی به بازار هستند. در همین راستا به تازگی شاهد آغاز مراحل رای گیری برای انتخاب بازیکنی هستیم که قرار است طرح چهره اش در آغاز فصل پاییز امسال بر روی جلد بازی FIFA 17 قرار گیرد. خوشبختانه به نظر می رسد که دیگر خبری از قرار گیری طرح چهره ی لیول مسی و کریستیانو رونالدو بر روی جلد نسخه ی جدید از سری بازی های FIFA نخواهد بود و قرار است طرح چهره ی بازیکن دیگری بر روی جلد بازی FIFA 17 قرار گیرد. در این میان سازندگان بازی FIFA 17 انتخاب نام این بازیکن را بر عهده ی علاقه مندان به مجموعه بازی های FIFA قرار داده اند و از آن ها خواسته اند تا با رای دادن به بازیکن مورد نظر خود، تصمیم بگیرند که طرح چهره ی چه کسی بر روی جلد بازی FIFA 17 قرار خواهد گرفت. البته علاقه مندان به مجموعه بازی های FIFA در انجام این انتخاب کاملاً آزاد نخواهند بود و تنها باید به یکی از چهار بازیکنی که سازندگان بازی FIFA 17 برای آن ها تعیین نموده اند رای دهند. این چهار بازیکن عبارتند از : مارکو رویس (از باشگاه بورسیا دورتموند آلمان) ، جیمز رودریگز (ملقب به خامس از باشگاه رئال مادرید اسپانیا) ، آنتونی مارسیال (از باشگاه منچستر یونایتد انگلستان) و ادن هازار (از باشگاه چلسی انگلستان). گفتنی است که مراسم رای گیری برای انتخاب بازیکنی که قرار است طرح چهره اش بر روی بازی FIFA 17 قرار گیرد تا تاریخ 19 ژوییه ی سال جاری میلادی (حدود دو هفته ی دیگر) ادامه خواهد داشت و علاقه مندان به بازی FIFA 17 می توانند با کم ترین زحمت و درد سر ممکن به بازیکن مورد علاقه ی خود (از میان چهار گزینه ی یاد شده) رای دهند. اگر مایل به شرکت در این رای گیری هستید می توانید با مراجعه به این صفحه نسبت به انجام این کار اقدام نمایید. خوشبختانه در این صفحه توضیحات مختصری هم در رابطه با چهار بازیکن مورد نظر ارائه شده است و به این ترتیب آن دسته از بازیبازانی که به طور کامل در باتلاق پروپاگاندای رسانه های گروهی غرق شده اند و به جز رونالدو و مسی بازیکن شاخص و پا به توپ دیگری را در دنیای توپ گرد نمی شناسند، با مطالعه ی توضیحات مربوطه خواهند توانست اندکی بیشتر با این چهار بازیکن جوان آشنا شوند. در پایان باید به این نکته اشاره کرد که بازی FIFA 17 قرار است در تاریخ 27 سپتامبر سال جاری میلادی برای پلتفرم هایی نظیر پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 3 ، اکس باکس 360 ، اکس باکس وان و کامپیوتر های خانگی منتشر گردد.

   nfs

همان گونه که در ابتدای متن هم به آن اشاره کرده بودیم، پس از بازگو کردن نکاتی از سری بازی های FIFA به توضیحاتی در رابطه با مجموعه بازی های Need for Speed می رسیم. آخرین نسخه از سری Need for Speed که یک ریبوت کامل بر کل این مجموعه ی قدیمی اتومبیل رانی به شمار می رفت و بر همین اساس با نام Need for Speed شناخته می شد، در فصل پاییز گذشته برای کنسول های خانگی رایج نسل هشتم و در بهار امسال هم برای پلتفرم کامپیوتر های خانگی عرضه گردید. اثری که با وجود قرار دادن تجربه ای مناسب در اختیار علاقه مندان به بازی های اتومبیل رانی، به هیچ وجه نتوانست در حد و اندازه ی تبلیغات پر زرق و برقی که پیش از انتشار برای آن ارائه می شد ظاهر شود. با این حال شاید هنوز هم بسیاری از علاقه مندان به مجموعه بازی های Need for Speed مشتاق به تجربه کردن بخش هایی از گیم پلی جدید ترین نسخه از این مجموعه یعنی بازی Need for Speed باشند تا خود بتوانند به کیفیت کلی این بازی رای دهند. به منظور جلب نظر این دسته از مخاطبان بازی Need for Speed بر روی پلتفرم PC ، ناشر این بازی یعنی شرکت EA امکان تجربه کردن نسخه ای رایگان از بازی Need for Speed را برای مخاطبان این اثر بر روی پلتفرم PC فراهم آورده است. به این ترتیب هواداران مجموعه بازی های Need for Speed در قالب این نسخه ی رایگان از بازی Need for Speed خواهند توانست چیزی در حدود 10 ساعت از گیم پلی این بازی را به شکل رایگان تجربه نمایند. به این منظور علاقه مندان به بازی Need for Speed باید به شبکه ی اختصاصی شرکت EA یعنی شبکه ی Origin مراجعه کرده و نسبت به تجربه کردن نسخه ی رایگان از بازی Need for Speed اقدام نمایند. در این میان آن دسته از مخاطبان نسخه ی PC از بازی Need for Speed که بلافاصله پس از تجربه کردن این نسخه ی رایگان نسبت به خریداری کردن نسخه ی اصلی از بازی Need for Speed اقدام نمایند می توانند میزان پیشرفت خود در طول مراحل مختلف نسخه ی رایگان از بازی Need for Speed را به نسخه ی اصلی از این اثر انتقال دهند. در پایان باید به این نکته اشاره کرد که به منظور اجرای بازی Need for Speed (چه نسخه ی رایگان و چه نسخه ی اصلی از این بازی) بر روی تمامی پلتفرم های مقصد آن (از جمله پلتفرم PC) به برقراری یک ارتباط اینترنتی پایدار با سرعت مناسب نیاز است که باید حتماً به آن توجه داشت. به هر حال اگر مشتاق به تجربه ی رایگان بازی Need for Speed هستید می توانید به شبکه ی اختصاصی شرکت EA یعنی Origin مراجعه نمایید. چگونگی این امر هم به طور کامل در این مطلب توضیح داده شده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید