از تاریخ انتشار قطعی بازی WoW: Legion تا تاریخ انتشار احتمالی Mafia 3 و کلکسیون HD از سری Batman

0

از تاریخ انتشار قطعی بازی WoW: Legion تا تاریخ انتشار احتمالی Mafia 3 و کلکسیون HD از سری Batman

در مطلب پیش رو قصد داریم به تاریخ انتشار سه بازی مختلف اشاره نماییم که یکی از آن ها قطعی و ما بقی آن ها هم تاریخ های احتمالی انتشار این بازی ها به شمار می روند.

 

 

پیش از اشاره به تاریخ انتشار عناوین مذکور بد نیست توضیحی را در رابطه با مطلب روز گذشته ی خود که به شایعات مرتبط با کنسول NX اختصاص داشت ارائه دهیم. روز گذشته در قالب یک مطلب دو بخشی به بازتاب برخی از شایعات منتشر شده از کنسول NX پرداختیم. شایعاتی که این روز ها گستردگی دو چندانی نسبت به قبل یافته اند و هر از گاه شاهد مطرح شدن پی در پی آن ها از سوی منابع مختلف و گاه معتبر هستیم. در راستای انتشار تازه ترین موج از شایعات مذکور (که در مطلب روز گذشته به تمامی آن ها اشاره کردیم) یکی از نزدیکان به کمپانی نینتندو یعنی خانم امیلی راجرز به تکذیب شایعات مربوط به قدرت سخت افزاری کنسول NX پرداخته است. چندی پیش شایعات ضد و نقیضی در رابطه با کنسول NX به گوش می رسید که برخی از آن ها بر قدرت بیشتر کنسول جدید کمپانی نینتندو نسبت به کنسول های نسل حاضر نظیر کنسول PS4 دلالت داشتند و د مقابل برخی دیگر از آن ها هم قدرت کنسول NX را چیزی هم تراز با کنسول Xbox One عنوان می کردند. با این حال در طی چند روز اخیر شایعات جدیدی به گوش می رسید مبنی بر این که کنسول NX نینتندو از توانی بیش از دو برابر توان پردازشی فعلی کنسول PS4 بهره می برد. امری که خانم راجرز آن را رد کرده و متذکر شده است که کنسول NX از توان پردازشی مناسبی بهره می برد اما در عین حال نکاتی که طی روز های اخیر در رابطه با قدرت سخت افزاری این کنسول جدید مطرح شده اند به هیچ وجه درست نیستند. او در عین حال ما بقی شایعات مطرح شده در رابطه با کنسول NX را رد نکرده و حتی به تایید موارد مربوط به انتشار بازی هایی نظیر نسخه ی NX از بازی افسانه ی زلدا پرداخته است. با این اوصاف شاید تاریخ احتمالی انتشار بازی Mafia 3 هم که در ادامه ی این مطلب قصد اشاره به آن را داریم، عاقبت چندان درست از کار در نیاید.

 mafia3

به تازگی یکی از فعالان دنیای بازی های کامپیوتری که گهگاه به انتشار اخبار تایید نشده ای از سوی شرکت های مختلف بازی سازی می پردازد (که البته بسیاری از آن ها در نهایت تایید می شوند) مدعی شده است که تاریخ انتشار بازی Mafia 3 هم زمان با انتشار بازی Gears of War 4 و در ماه اکتبر سال جاری میلادی خواهد بود. خبری که البته هنوز توسط سازندگان این بازی مورد تایید قرار نگرفته است و هیچ مشخص نیست که در چه زمان شاهد تایید آن خواهیم بود. گذشته از این بازی مورد انتظار، به نظر می رسد که در ماه های پیش رو باید منتظر انتشار نسخه ای کلکسیون محور از مجموعه بازی هایBatman Arkham  هم باشیم که Batman Arkham HD Collection نام دارد و قرار است در تاریخ دهم ژوییه سال جاری میلادی برای سه پلتفرم PC ، PS4 و Xbox One منتشر شود. گفتنی است که این نسخه از بازی شامل دو بازی Batman Arkham Asylum و Batman Arkham Knight  به همراه تمامی ملحقات آن ها تحت کیفیت گرافیکی ارتقا یافته خواهد بود. البته موجودیت بازی Batman Arkham HD Collection و تاریخ انتشار آن هنوز توسط سازندگان و ناشر اصلی سری بازی هایBatman Arkham  مورد تایید قرار نگرفته و نکات مربوط به این بازی توسط خرده فروشی مشهور گیم استاپ منتشر شده است. بنا بر این و با توجه به تایید این منبع معتبر، احتمالاً به زودی شاهد تایید رسمی این خبر توسط صاحب امتیاز اصلی مجموعه بازی هایBatman Arkham  یعنی شرکت برادران وارنر خواهیم بود. در این میان تنها اثری که ظرف روز های اخیر شاهد اعلام تاریخ انتشار قطعی آن به شکل رسمی هستیم تازه ترین نسخه از بسته ی الحاقی کلان بازی World of WarCraft به شمار می رود که با نام Legion شناخته می شود. بر اساس اعلام رسمی شرکت Blizzard نسخه ی Legion از بازی آنلاین World of WarCraft در تاریخ سی ام ماه آگوست سال جاری میلادی در اختیار علاقه مندان به این بازی پر سابقه قرار خواهد گرفت.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید