از حضور دوباره «جنتی» و معاون اجتماعی ناجا تا اهالی سینما و مردم/ در غرفه «سینماپرس» چه می‌گذرد؟

0

به نقل از گیگر:

به گزارش خبرنگار سینماپرس در نمایشگاه امسال که تا روز جمعه از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب در مصلای تهران دایر است تاکنون فعالان متعددی از حوزه سینما و تئاتر و نیز جمعی از مسئولان دستگاههای مختلف حضور بهم رسانده و با مدیران رسانه ها در غرفه هایشان به بحث و گفتگو پرداخته اند.

دکتر حسن روحانی ریاست جمهوری به همراه علی جنتی وزیر ارشاد از جمله مسئولان ارشد کشوری هستند که همزمان با روز افتتاح نمایشگاه، از مجموعه ۶۰۰ رسانه حاضر در نمایشگاه مطبوعات، غرفه سینماپرس را به اتفاق چند رسانه محدود دیگر برای حضور و گفتگو انتخاب کردند.

در ادامه برگزاری گردهمایی بزرگ رسانه های کشور روز گذشته سردار دکتر منتظرالمهدی معاون اجتماعی و سخنگوی نیروی انتظامی نیز با حضور در غرفه سینماپرس با سعید الهی مدیر مسدول این رسانه به گفتگو گرداخت و از فعالیتهای این شبکه خبری مطلع گردید.

همچنین علی جنتی وزیر ارشاد صبح دیروز دوشنبه بار دیگر در غرفه سینماپرس حاضر شد و از نزدیک اخبار منتشره در این سایت را که اتفاقاً یکی از آنها به وی و بازدید دکتر روحانی اختصاص داشت رصد کرد.

دکتر ابراهیم داروغه زاده مدیر عامل موسسه آوای سلامت وزارت بهداشت و درمان نیز از جمله مدیران فرهنگی بود که با حضور در غرفه سینماپرس به همکاران خسته نباشید گفت و دقایقی با مدیران این رسانه به سخن پرداخت.

محمد علی باشه آهنگر، بهروز افخمی، مهتاب کرامتی، سید جمال ساداتیان، محمد متوسلانی، جواد انصافی، مهران رجبی، شهرام عبدلی و…نیز از جمله هنرمندان حاضر در غرفه سینماپرس بوده اند.

 

پاسخ دهید