از سقوط دروازه‌بان ایتالیا از روی تیرک دروازه تا تعصب ادامه دار زلاتان ابراهیموویچ به پاری سن ژرمن + تصاویر

0

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، اولین حاشیه بازی های دیشب یورو 2016 به سرنگونی دروازه‌بان تیم ملی ایتالیا پس از پیروزی مقابل بلژیک اختصاص دارد.

بر اساس این گزارش، جیان‌لوئیجی بوفون، دروازه‌بان تیم ملی ایتالیا پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل بلژیک با هیجان زیادی دست به خوشحالی زد. وی هنگام پرش روی تیرک افقی دروازه دستش ناگهان از روی تیرک رها شد و به زمین افتاد که اگر خودش را کنترل نمی‌کرد، به احتمال زیاد دچار مصدومیت جدی می‌شد.

بوفون در واکنش به سوال برخی خبرنگاران که سقوط وی را دیده بودند اعتراف کرد که کمی دچار مصدومیت شده، اما این اتفاق چندان برایش جدی نیست.

به هر حال وی با شدت زیادی به زمین خورد و شانس آورد که از ناحیه دست دچار شکستگی نشد تا همچنان بتواند ایتالیا را در بازی های بعدی به عنوان کاپیتان همراهی کند.

تعصب ادامه دار زلاتان ابراهیموویچ به پاری سن ژرمن

دومین حاشیه بازی های دیشب یورو 2016 به تعصب ادامه دار زلاتان ابراهیموویچ به پاری سن ژرمن اختصاص داشت.

بر اساس این گزارش، زلاتان در حالی که از پاری سن ژرمن دیگر جدا شده است اما همچنان علاقه خود را به این باشگاه نشان می دهد. کاپیتان سوئدی ها در دیدار تیم های ملی فوتبال سوئد و ایرلند جنوبی که با تساوی یک بر یک همراه بود با ساق بند پاری سن ژرمن به میدان آمد. احتمالاً این ساق بند یادآور خاطرات خوبی برای ایبراست و او به همین دلیل همچنان از آن استفاده می کند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید