از مزون ها نباید لباس خرید!

0

 

خرید از مزون لباس این روزها بیشتر از پیش باب شده است. این شاید به دیل همه گیر شدن سریع این موضوع به خاطر تبلیغات وسیع باشد. تبلیغاتی كه هزینه زیادی ندارد و در مقابل باعث به دست آوردن سود زیاد از فروش محصولات می شود. از آنجا كه خرید لباس از مزون ها ابعاد مختلفی دارد، بد نیست كمی راجع به طرز كار آنها بیشتر بدانیم.

تازه واردهای سودجو چند نمونه از كارهای مزون های معروف را می خرند تا وقتی لازم شد از اسم آنها در تبلیغات خود استفاده كنند.

خرید از مزون لباس این روزها بیشتر از پیش باب شده است. این شاید به دیل همه گیر شدن سریع این موضوع به خاطر تبلیغات وسیع باشد. تبلیغاتی كه هزینه زیادی ندارد و در مقابل باعث به دست آوردن سود زیاد از فروش محصولات می شود. از آنجا كه خرید لباس از مزون ها ابعاد مختلفی دارد، بد نیست كمی راجع به طرز كار آنها بیشتر بدانیم. قبل از اینكه كلاه گشاد قیمت های غیرواقعی و سرسام آور به سرمان برود بدانیم كه این لباس ها از كجا می آیند و قیمت واقعی شان چقدر است، در مزون های خصوصی چه پوشاكی را می توانیم خریداری كنیم و حتی پرفروش ترین برندها كدامند. یا حتی وقتی اسم یك مزون معروف و قدیمی كنار یك مزون نوپا و تازه كار می آید جریان چیست. این لباس ها از كجا می آیند؟

این موضوع كه پوشاك فروخته شده در مزون ها از كجا می آیند كاملا روشن است. دوبی و تركیه دو بورس مهم و اصلی برای این قبیل خریدها هستند و پای جنس های تایلندی نیز مدتی است كه یه ابن مزون ها باز شده است. از همین اول خیالتان راحت باشد كه هیچ كدام از این لباس ها برند اصل نیستند و تازه اگر هم اصل باشند قیمت آنها خیلی بیشتر از آنی است كه فكرش را بكنید. اگر اصل باشند مشابه هركدام از مدل ها را باید بتوانید در سایت برند پیدا كنید و قیمت ها را مقایسه كنید، تفاوت زیادی كه بین قیمت جنس خریداری شده با نمونه اصلی كه در سایت دیده اید گواه این مسئله است كه این لباس تنها مشابهی برای برند است.

البته ناگفته نماند كه چین برای برندهای معروف نمونه محصولات را با هزینه های متفاوت و كیفیت های پایین تر از نمونه اصلی تولید می كند، پس برای خرید از این شو لباس ها خیلی هم عجله نكنید. چه نوع پوشاكی در مزون ها فروخته می شود؟

بیشترین فروش مزون های لباس مخصوص خانم هاست. اصلا بیشتر این شوها تنها و فقط برای خانم ها انجام می شود. كیف و كفش، مانتو و پالتو كه بستگی مستقیم به فصل فروش دارد از پرطرفدارترین لباس ها برای فروش هستند. لباس های رسمی و شلوارهای جین نی دز هر فصلی كه باشد مشتری های خودشان را دارند و همیشه جزو پرفروش ترین ها هستند. انواع شال و روسری را می توانید در این مزون ها با چند برابر قیمت در مقایسه با فروشگاه های معمولی پیدا كنید. باتوجه به فصل سرما لباس های بافتنی و پلیورها و مانتوهای بافت نیز مشتری خودشان را دارند.

پس فضای زیادی از مزون ها را به خود اختصاص داده اند. برای آقایان نیز انواع كت و شلوارهای فصلی، پالتوهای رسمی و اسپورت، كیف و كفش های مخصوص هر فصل در این مزون ها پیدا می شود. می توانید انواع تی شرت های فصلی و پیراهن ها را نیز در این مزون ها با قیمتی بالاتر از فروشگاه های دیگر خریداری كنید.

منبع : aroos118

 

پاسخ دهید