از میان لوکا، استیماچ و کرانچار، احتمالا اسکوچیچ سرمربی سپاهان می شود!

0

ورزش > لیگ برتر – رئیس هیات مدیره باشگاه سپاهان اعلام کرده که سرمربی جدید این تیم یک کروات است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امروز جلسه هیات مدیره سپاهان برگزار شد و پس از آن، نیکفر رئیس هیات مدیره در مصاحبه ای گفت که سرمربی آینده سپاهان قطعا خارجی است. او گفته که این مربی، یک مربی کروات است که سابقه کار در فوتبال ایران را هم دارد و اعضای هیات مدیره درباره همکاری با او به اتفاق نظر رسیده اند.
با کدهایی که نیکفر داده، پیدا کردن نام سرمربی آینده سپاهان کار دشواری نیست و فقط باید از میان چند نفر، به نزدیک ترین گزینه رسید. مخصوصا که نیکفر اسم بوناچیچ، کرانچار و استیماچ را هم به زبان آورده است. از طرفی کفعمی معاون باشگاه هم گفته که این تیم سه گزینه کروات را مد نظر دارد و فردا یکی از آن ها را انتخاب می کند.
با کدهایی که این دو نفر در مصاحبه هایشان داده اند، باید لوکا بوناچیچ را جدی ترین گزینه سرمربیگری سپاهان دانست. آخرین تیم این مربی الشحانیه قطر بوده. لوکا در این سال های اخیر ناموفق کار کرده اما اصغر باقریان مدیرعامل سپاهانی ها زمانی که در فوتبال اهواز حضور داشت، برای اولین بار بوناچیچ را به ایران آورد و خاطره خوبی از کار کردن با او دارد. البته الان در صورتی که باشگاه قصد داشته باشد لوکا را روی نیمکت خود بنشاند باید دید که واکنش محرم نویدکیا چیست چراکه آخرین سالی که لوکا در سپاهان حضور داشت، او و محرم نویدکیا با هم اختلاف شدیدی داشتند.
البته زلاتکو کرانچار هم می تواند گزینه دیگری برای سرمربیگری سپاهان باشد. اما مشکل اینجاست که او در لیگ قطر سرمربیگری الاهلی را برعهده دارد و از طرفی او هم در زمان حضورش در سپاهان با محرم نویدکیا مشکل داشته.
شاید اسکوچیچ هم گزینه دیگری برای سرمربیگری سپاهان باشد که مدیران این تیم اسمش را به زبان نیاورده اند. او البته سرمربی فولاد خوزستان است اما از آنجا که تیمش در رده پانزدهم جدول قرار دارد، مدت زیادی در این تیم ماندگار نخواهد بود. فولادی ها بدشان نمی آید که حسین فرکی به اهواز برگردد و با این اتفاق، هم فولاد به هدفش می رسد هم سپاهان. شاید بزرگ ترین مزیت اسکوچیچ این باشد که می تواند با محرم نویدکیا سازگار باشد و برخلاف سایر گزینه های کروات این تیم، مشکلی با محرم نخواهد داشت.
43 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید