از نمایشگر دوم V10 خوشتان آمده؟ این برنامه را نصب کنید

0

از نمایشگر دوم V10 خوشتان آمده؟ این برنامه را نصب کنید

آخرین مدلی که کمپانی ال جی در سال گذشته معرفی کرد V10 بود که هر چند از طرف خود این شرکت هم به عنوان پرچم دار جدید شناخته نشد تا جا برای فروش G4 و عرضه G5 در آینده نزدیک باز بماند، اما مجموعه مشخصاتی که این دستگاه داشت چیزی کمتر از یک پرچم دار واقعی نبود. یکی از جالب ترین ویژگی های V10 نمایشگر 2 اینچی دومی بود که دقیقا در بالای نمایشگر اصلی دستگاه وجود داشت و کاربرد آن بیشتر به صورت مکانی برای قرار دادن میانبرها و همچنین نمایش اعلان های جدید بود. اگر شما هم از این ترفند خوشتان آمده و از طرفی V10 ندارید با ما همراه باشید تا راه حلی جایگزین معرفی کنیم.

دسته ای از برنامه ها که مخاطبان زیادی در دنیای اندروید دارند لانچر ها هستند. باز تر بودن فضای اکوسیستم اندروید نسبت به iOS و ویندوز موبایل باعث شده کاربران این دستگاه ها بتوانند به کمک لانچر ها ظاهر گوشی خود را به نوعی که دوست دارند تغییر دهند. البته لانچرهای زیادی هم در بازار وجود دارند و هر کدام هم قابلیت های جدیدی ارائه می کنند، اما برنامه ای که قصد داریم معرفی کنیم خود را چیزی متفاوت از لانچرها می داند. Launchify هر چند اسمی شبیه به لانچر داشته باشد اما کارکردش تفاوت زیادی با سایر برنامه های این دسته دارد. به کمک launchify می توانید دقیقا مانند نمایشگر دوم V10 یک نوار مخصوص داشته باشید که میانبرهای مورد نظرتان را در آن قرار دهید و از هر جا که خواستید به آنها دسترسی داشته باشید. برای مثال می توانید به کمک تنظیمات محل نمایش این نوار را در صفحه قفل دستگاه (Lock screen)، در بخش اعلان ها (notificationsx) و یا حتی به عنوان یک ویجت اختصاصی روی صفحه اصلی تنظیم کنید. البته توجه داشته باشید که برای استفاده از نوار میانبرها روی صفحه قفل دستگاه می بایست از اندروید 4.4 و بالاتر روی گوشی استفاده کنید. برای دانلود این برنامه می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

Download Launchify on Google Play Store

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

برای با خبر شدن از آخرین اطلاعات در زمینه تجهیزات الکترونیک، بازی ها و مطالب مختلف در زمینه تکنولوژی، کانال وب سایت سخت افزار در تلگرام را فراموش نکنید. اگر آخرین نسخه از این برنامه را روی موبایل یا رایانه نصب کرده اید تنها با کلیک کردن (یا تپ کردن) روی آدرسhttps://telegram.me/sakhtafzarmag می توانید در کانال ما عضو شوید. همچنین برای اطلاع از دقیق ترین مشخصات و قیمت های گوشی های هوشمند در بازار ایران می توانید به وب سایت کالای ما به نشانی http://kala.sakhtafzarmag.com مراجعه کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید