از یک فروشگاه اینترنتی چه انتظاراتی داریم؟

0

از یک فروشگاه اینترنتی چه انتظاراتی داریم؟

فروشگاه های اینترنتی و آنلاین روز به روز در حال گسترش و تنوع بیشتر هستند و امروزه تقریبا می توان هر محصولی را در یکی از این فروشگاه ها پیدا کرد. شاید اصلی ترین دلیل برای گرایش کاربران و مردم به فروشگاه های آنلاین همین تنوع محصولات و در دسترس بودن طیف گسترده ای از لوازم است. همچنین نباید عدم نیاز به خروج از خانه یا محل کار و انجام فرآیند خرید و تحویل کالا در هر مکان مورد نظر را نیز فراموش کرد. اما یک فروشگاه آنلاین ایده آل چه خصوصیاتی دارد؟

تا کنون تحقیقات بسیار گسترده ای برای نیاز سنجی کاربرانی که از فروشگاه های آنلاین خریداری می کنند صورت گرفته است. به همین دلیل بسیاری از صاحبان فروشگاه های آنلاین تلاش دارند با سرعت بسیار زیادی تکنولوژی های جدیدتری را وارد حوزه کاری خود کنند. برای نمونه یکی از مواردی که در حال کسب محبوبیت بیشتر است و البته هنوز به دلیل مشکلات زیرساختی جایی در داخل کشور ندارد، استفاده از تکنولوژی های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی است. بسیاری از فروشگاه های آنلاین معتبر جهان تلاش دارند با استفاده از واقعیت مجازی کاربران را قادر کنند خود را بیش از هر زمانی در یک فروشگاه واقعی حس کنند. این کار به خصوص در بخش هایی مانند مد و پوشاک کاربردهای فراوانی دارد و کاربران و خریداران نیز از چنین ایده هایی استقبال کرده اند (برای نمونه می توانید به وب سایت Rayban مراجعه کرده و در بخش آینه مجازی آن به کمک یک وب کم عینک های مختلف را روی صورت خود مشاهده کنید تا تصمیم بگیرید کدام مدل بیشترین همخوانی را با صورت شما خواهد داشت).

اما نظر شما درباره فروشگاه های آنلاین چیست؟ به نظر شما یک فروشگاه آنلاین برای تبدیل شدن به محلی مورد اعتماد و قابل قبول برای کاربران نیازمند انجام چه کارهایی و قرار دادن چه امکاناتی در اختیار کاربران و مشتریان خود است؟ جای خالی چه ویژگی هایی را در فروشگاه های آنلاین امروزی مشاهده می کنید و به نظر شما یک وب سایت فروش آنلاین ایده آل با آنچه امروزه در حال گسترش است چه نفاوت هایی دارد؟

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید