استاد دانشگاه دانشجو را مجبور به خوردن مدفوع انسان می کرد

0

استاد دانشگاه دانشجو را مجبور به خوردن مدفوع انسان می کرد

یک استاد دانشگاه روانی دانشجویش را مجبور به خوردن مدفوع و انسان می کرد. این مرد تحصیل کرده به دلیل داشتن نوعی بیماری روانی یکی از دانشجویان را با خوراندن فضولات انسانی و وارد کردن چوب بیس بال در مقعد او آزار می داد.

 

12 سال حبس برای استادی که به دانشجویش فضولات انسانی خوراند! . به گزارش سماتک روز پنجشنبه دادگاهی در سئول، پایتخت کره جنوبی، یک استاد دانشگاه را به دلیل آزار جسمی و روانی یکی از دانشجویان به 12 سال حبس محکوم کرد.

 

این استاد به مدت دو سال این دانشجو را مجبور می‌کرد ادرار و مدفوع انسانی بخورد.به دنبال اقدام به خودکشی این دانشجو که اکنون 29 سال دارد، آقای جانگ و سه همدست وی در ماه جولای سال 2015 دستگیر شدند.

 

البته مدت حبس متهم اصلی دو سال بیشتر از میزان درخواستی دادستان عمومی پرونده بود که خود حاکی از عمق فاجعه پیشامده است. طبق حکم دادگاه اقدام شنیع این استاد 52 ساله درواقع مصداق «نوعی جنایت روانی» است.

استاد دانشگاه دانشجو را مجبور به خوردن مدفوع انسان می کرد

طبق گزارش‌ها پس‌ازآنکه استاد جانگ دانشجویش را به استخدام یک سازمان غیرانتفاعی درآورد، آزار و اذیت‌های وی و سه دانشجوی فارغ‌التحصیل دیگر این استاد آغاز شد. آن‌ها دانشجوی بینوا را با چوب بیس‌بال و سلاح‌های دیگر می‌آزردند.

 

به‌علاوه پس‌ از آنکه وی را مجبور به خوردن نجاست می‌کردند، سرش را درون پلاستیکی فروکرده و آن را با اسپری فلفل پر می‌کردند. در مقابل دانشجوی شاکی مدعی است تنها با این امید که شاید استاد شغلی تمام‌وقت به‌عنوان پروفسور دانشگاه برای وی پیدا کند، چنین زجری را تحمل کرده است!

 

این دانشجو یگوید استاد او را مجبور به کار در یک رستوران و دادن حقوقش به او میکرده است .ناگفته نماند سه همدست دیگر آقای جانگ نیز به 3 تا 6 سال حبس محکوم شدند.

 

مطالب مرتبط:

 

پسری که 8 ماه به دختر دانشجو تجاوز کرد

 

تجاوز جنسی باعث مرگ دو دانشجو شد

 

خودکشی دختر نخبه به خاطر تجاوز جنسی + تصاویر

 

عکس های دیدنی از حال کردن دختران دوقلو

پاسخ دهید