استفاده از سی دی برای دور کردن مگس!

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، وجود مگس در منزل بیانگر آلودگی و کثیفی است بنابراین اگر از کسانی هستید که به پاکیزگی منزل توجه دارید و با این حال مگس در محل زندگی شما وجود دارد راه حل های زیاد و ساده ای وجود دارد که در زیر بدان اشاره می کنیم:

سرکه سیب: سرکه سیب را در ظرفی ریخته قرار داده، با پلاستیک آن را پوشانده و سوراخهایی در آن ایجاد کنید؛ بدین ترتیب بوی سرکه، مگس را آزار می دهد و از آن رهایی خواهی یافت.

سیر، دارچین و فلفل تند: پودر سیر را با دارچین و فلفل تند مخلوط کرده و در قسمت های مختلف به ویژه نزدیک پنجره ها قرار دهید تا از ورود مگس به خانه جلوگیری کنید.

روغن های اصلی: به مقدار مساوی سرکه و آب را با هم مخلوط کرده و 15 قطره روغن نعناع، اسطوخودوس یا اکالیپتوس بدان اضافه کنید و در قسمت های مختلف منزل بپاشید.

روغن لیمو ترش و روغن نارگیل: 30 قطره روغن لیمو را در ظرفی ریخته و نصف آن روغن نارگیل بدان اضافه، سپس هر دو را مخلوط کرده و در شیشه های کوچکی بریزید و در قسمتهای مختلف خانه قرار دهید.

سی دی: یک سی دی غیر قابل استفاده را در باغچه منزل قرار دهید به دلیل انعکاس نور بر آن، مگسها اطراف آن جمع خواهند شد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید