استفاده از موبایل برای ردیابی خودرو

0

استفاده از موبایل برای ردیابی خودرو

 

 

استفاده از موبایل برای ردیابی خودرو

 

 

حتما برایتان پیش آمده که در شلوغی شهر محل پارک خودرویتان را فراموش کرده باشید. این اتفاق کم روی نمیدهد. یک راه ساده این است که اگر دزدگیر دارید صدای آن را فعال کنید و دنبال صدای دزدگیر بگردید، این کار بسیار خسته کننده می باشد.

 

نیازی نیست تا  ردیاب های GPS گران قیمت بر روی خودرو خود نصب کنید تا آن را ردیابی کنید. این کار هزینه بسیار زیادی دارد و ارزش این کار بسیار پایین است.

 

راه بهتری وجود دارد، یک استارت آپ در کالیفرنیا یک دستگاه کوچک طراحی کرده که می توان آن را با دستگاه های موبایل کنترل کرد. این دقیقا وسیله مورد نظر شماست.

 

اسم این وسیله خیلی کوچک TrackR است. ابزاری مدرن برای ردیابی با اندازه ای بسیار کوچک است و می توان آنرا روشی نوین برای ردیابی نامید.

 

استفاده از موبایل برای ردیابی خودرو

 

عملکرد

 

کار با این وسیله آسان است، فقط کافیست نام برنامه را در فروشگاه گوگل پلی یا استور اپل سرچ کنید و اپ آن را نصب کنید، سپس موبایل خود را با وسیله متصل کنید. کل زمان راه اندازی این وسیله کمتر از 10 دقیقه خواهد بود.

 

استفاده از موبایل برای ردیابی خودرو

 

میتوانید این دستگاه را به هر چیزی که نمیخواهید گم کنید متصل کنید. و در هنگام مفقود شدن از اپلیکیشن برای پیدا کردن آن استفاده کنید. حتی میتوانید آنرا زیر کفی یا در صندوق ماشین مخفی کنید تا در صورت به سرقت رفتن ماشینتان، بتوانید موقعیت آن را ردیابی کنید.

 

قیمت

 

حتما وسیله ای مانند این باید قیمت هنگفتی داشته باشد، ولی در مورد این دستگاه این فرضیه اشتباه است. این ردیاب فقط 29 دلار قیمت دارد. این قیمت برای امنیت مبلغ ناچیزی است.

 

خرید

 

می توانید این محصول را مستقیما از سایت سازنده خریداری کنید، این دستگاه به تمام نقاط جهان با مبلغ کمی ارسال می شوند.

 

نحوه استفاده

 

حالا که امکانات این وسیله را دیدید، تنها باید این 3 مرحله را در نظر داشته باشید:

 

1. TrackR را خریداری کنید، در زمان کمتر از دو هفته به شما تحویل داده می شود.

 

2. TrackR را به دستگاه خود لینک کنید و آنرا به وسیله مد نظرتان متصل کنید.

 

3. برنامه آنرا دانلود کنید و همیشه از موقعیت وسیله خود با خبر باشید.

 

 

 سایر مقالات مربوط به امنیت

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

درباره گیگر نظر بدهید!

پاسخ دهید