استفاده از نانو رنگهای ترافیکی در خط‌کشی‌های عابر و فرودگاه‌ها

0

شرکت پیشگامان فناوری آسیا با کمک فناوری نانو رنگهایی را تولید کردند که علاوه بر افزایش مقاومت رنگها در مقابل خراش و سایش، در کاهش هزینه‌ی مربوط به این کار نقش به سزایی دارد.

مسعود یزدان خواه کارشناس ارشد فروش شرکت پیشگامان فناوری آسیا در گفتگو با خبرنگار  حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی   با اشاره به اهمیت کیفیت خط کشی‌های خیابان در ایمنی ترافیک گفت: بدون خط کشی و علامت گذاری افقی بر روی جاده، رانندگی بسیار مشکل است، از طرفی کیفیت رنگهای به کار برده شده در خط کشی خیابان از نظر دوام و هزینه بسیار مهم است.

وی در خصوص نانو رنگ‌های ترافیکی که در این شرکت تولید شده است، بیان کرد: مهمترین کاربرد نانو رنگ‌های ترافیکی، ارتقای ایمنی ترافیکی و حمل و نقل است. از طرفی افزایش طول عمر رنگ موجب جلوگیری از اجرای مجدد آن در فواصل زمانی کوتاه و در نتیجه کاهش هزینه‌های عمده می‌شود.

به گزارش خبرنگار فن‌آوری نوین باشگاه خبرنگاران، نانو رنگ تولیدی این شرکت متناسب با نیاز مصرف کننده و شرایط عملکردی در مدل های معمولی، سریع خشک شونده مخصوص بزرگراه‌ها،‌معابر حساس و فرودگاهی و مدل‌ جاده‌ها ارائه شده است و در برخی معابر و فرودگاه‌های کشور از جمله فرودگاه اردبیل استفاده شده است. 

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید