استقبال بی‎نظیر از اتومبیل سوپر اسپرت جدید فورد GT!

0

اتومبیل جدید فورد GT با استقبالی حتی بیش از انتظار کمپانی فورد مواجه شد. طراحان این اتومبیل بیضی شکل آبی رنگ از نقاط قوت آن آگاه بوده و به همین خاطر یک فرم ثبت نام آنلاین یک ماهه درمورد این اتومبیل سوپر اسپرت منتشر کردند. ۱۱۰۰۰ نفر مایل به تکمیل این فرم ثبت نام بودند و مجموعاً ۶۵۰۶ نفر این فرم را به‎صورت کامل تکمیل کردند. این استقبال برای کمپانی فورد بدین معنا بود که: «مردم خواهان تولید GT هستند».

این فرم‏های درخواست حتی برنامه‎های زنده تلویزیونی، ارسال ویدئوهایی از افکت‏های نوری، فیلم‎های مسابقات، دور موتور، بازدید از گاراژ و حتی برنامه‎هایی برای کودکان را نیز در برمی‎گرفت. متاسفانه همه متقاضیان فورد GT شانس دریافت این اتومبیل را نخواهند داشت، زیرا این کمپانی به وضوح بیان کرده که GT اتومبیل کم‎حجمی است و سالانه تنها ۲۵۰ واحد از آن تولید خواهد شد. این بدان معنا نیست که تمام متقاضیان آن نادیده گرفته ‏می‎شوند، بلکه درخواست تک تک این ۶۵۰۶ نفر بررسی شده و متقاضیان خوش‎شانس و واجد شرایط طی سه ماه آینده از اقبال مساعد خود مطلع خواهند شد.

ford-receiving-massi_600x0w

برای مردمی مثل ما که فقط می‎توانیم رویای داشتن فورد GT را در سر بپرورانیم، چیزی برای از دست رفتن وجود ندارد. آیین‎نامه رسمی مجازی این اتومبیل نیز ارائه شده تا راهنمایی‎های لازم را ارائه دهد. حتی بازدید ۲۰۰۰۰۰ نفری از این آیین‏نامه نیز حاکی از محبوبیت زیاد این اتومبیل هستند. با وجود اینکه داشتن این اتومبیل در واقعیت غیرممکن است، اما بازدید از آن حداقل به رویاپردازی رایگان درمورد آن کمک می‎کند. تا جایی که من شنیده‏ ام، محبوب‎ترین رنگ‎های این اتومبیل، سفید یخی و بعد از آن آبی هستند. البته زیاد فرقی ندارد که چه رنگی باشد، اما شاید رنگ ملموس‎ترین عاملی است که ما را به تصور داشتن فورد GT نزدیک می‎سازد. شاید بتوانیم آن را طبق سلیقه خود تصور کنیم!

 

 

 

 

 

 

Post source :   http://www.topspeed.com/cars/coupe/ke141.html

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید