استقلال بازیکنی که هواداران «واویلا» صدایش می کنند را جای ریوالدو می خرد؟

0

ورزش > لیگ برتر – در پی جدا شدن ریوالدو از استقلال،مظلومی سرمربی این تیم به دنبال جایگزین مناسب برای او است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرویز مظلومی بازیکنی را برای استقلال می خرد که هواداران تیم با هیجان برایش شعار خاصی را می خوانند. شعار واویلا ! میلاد میداودی بازیکنی است که استقلال جوان نوشته جای ریوالدو را می گیرد.

مسئولین باشگاه استقلال تهران پیش از شروع شدن لیگ پانزدهم ریوالدوی برزیلی را خریداری کردند که معتقد بودند او یکی از هافبک تدافعی های حاضر در لیگ برتر است. ریوالدو در شروع لیگ مصدوم شد و تنها توانست دقایقی برای استقلال بازی کند. نام ریوالدو زمانی روی زبان ها افتاد که خبر گم شدن پول قرارداد او با استقلال رسانه ای شد. مسئولین باشگاه استقلال معتقد بودند به ریوالدو 80 هزار دلار پول داده اند اما خود ریوالدو این مبلغ را تکذیب کرد. بالاخره پس از کش و قوس های فراوان ریوالدو قراردادش را با استقلال فسخ کرد. پس از رفتن ریوالدو از استقلال این روزها اخباری مبنی بر بازگشت میلاد میداوودی به استقلال به گوش می رسد. مظلومی می خواهد میداوودی را جانشین ریوالدو کند اما مشکلی که وجود دارد این است که ریوالدو هافبک دفاعی بود و مظلومی او را اشتباهی به جای پلی میکر خریده بود.

حالا هم خیرد پیشنهادی جدید آنها ، میلاد میداوودی یک مهاجم است.یعنی باز هم او پلی میکر نمی خرد که تیمش از کمبودش رنج می برد. استقلال در لیگ پانزدهم  مهاجمان خوبی اقلا در پست میداودی دارد . سجاد شهباززاده و جابر انصاری از بهترین های فصل استقلال بودند. میداوودی به خاطر ضربه های آزاد خوبش و گلی که در دربی به پرسپولیس زد، بین هواداران استقلال محبوب و به واویلا معروف شد. میداوودی فصل گذشته پیراهن تیم سایپا را بر تن کرد و توانست در 9 بازی 4 گل برای این تیم به ثمر برساند. او در لیگ پانزدهم در سایپا ماند اما به خاطر درگیری با پورغلامی مربی این تیم، اخراج شد. روزنامه استقلال جوان در چاپ روز دوشنبه اش خبر از پیوستن او به استقلال داده است و باید دید سرنوشت این ماجرا چه خواهد شد.

 

256 41

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید