استور ویندوز 10 آماده فروش محصولات سخت‌افزاری می‌شود

0

استور ویندوز 10 آماده فروش محصولات سخت‌افزاری می‌شود

مدت زیادی از تغییر نام ویندوز استور به مایکروسافت استور نمی گذرد. چند هفته پیش که این تغییر نام اعمال شد، دلیل آن مشخص نبود. اما حالا گفته می شود که بخش فروش محصولات سخت افزاری مایکروسافت به این فروشگاه اضافه شده است.

Walking Cat، کاربر توئیتری با انتشار تصویری در صفحه خود، یک قسمت مخفی در فروشگاه مایکروسافت را با نام “Shop Surface” نشان داده است. این قسمت آنطور که از ظاهرش پیداست محل فروش لپ تاپ های سرفیس و تجهیزات جانبی آن خواهد بود. البته مایکروسافت هنوز هیچ اطلاع رسانی در این خصوص انجام نداده است و مشخص نیست که آیا این بخش از فروشگاه به زودی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت یا خیر. اما چیزی که مشخص است اینست که این شرکت در حال برنامه ریزی در این زمینه است. در غیر اینصورت دلیلی وجود ندارد بخشی از فروشگاه به سرفیس اختصاص داده شود، اگر قصد راه اندازی آن را نداشته باشند.

این اقدام مایکروسافت بخشی از یک استراتژی بزرگتر، برای ارائه محصولات سخت افزاری بیشتر در فروشگاه است. ایجاد بخش خرید سخت افزار در فروشگاه مایکروسافت در تضاد کامل با سیاست های شرکت رقیب، یعنی اپل است، چرا که این شرکت همواره فروشگاه های سخت افزار و نرم افزاری را جدا نگاه داشته است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید