اسمارت فون اندرویدی که مدعی است هیچ‌گاه از نظر حافظه ذخیره سازی کم نمی‌آورید

0

گیگر :

اغلب دارندگان اسمارت فون هر چند وقت یک بار باید زمانی را برای پاک کردن عکسهای اضافی، اپلیکیشنهای بلااستفاده و دیگر دانلودهای فراموش شده صرف کنند. زیرا حافظه داخلی و حتی جانبی هم معمولا چندان پاسخگوی کاربران نیستند. اما …

اما Nextbit مدعی است با عرضه اولین ابزار بر پایه سرویس ابری Robin این مشکل را حل خواهد کرد.
 
Nextbit از هم اکنون پیش فروش این اسمارت فون مبتنی بر سرویس کلود خود را آغاز کرده و وعده می‌دهد که پاک کردن داده‌ها برای خالی کردن فضای لازم روی موبایل دیگر امری مربوط به گذشته است.
 
این ابزار که پیش از این جمع‌آوری سرمایه آن از طریق کیک‌استارتر شروع شده بود، با قیمت ۲۹۹ دلار به سرمایه گذاران اولیه وعده ارسال آن داده شد. اما اکنون پیش فروش نسخه نهایی آن آغاز شده و برای دریافت آن باید تا فوریه سال آینده صبر کنید و ۳۹۹ دلار هم پرداخت کنید. ولی بر خلاف وعده پیشین در کریسمس خبری از عرضه ان نیست.

 
این موبایل به نسخه‌ای تغییر یافته از اندروید گوگل مجهز بوده و از حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی بهره می برد. اما فضای کلود ۱۰۰ گیگابایتی مادامالعمر آن باعث شده تا هیچگاه نگران فضای ذخیره سازی نباشید. و از آن مهمتر اینکه این فضای ابری در موبایل ویژه Nextbit کاملا هوشمند عمل خواهد کرد. به این صورت که فایلهایی را که به ندرت استفاده می‌شوند به صورت اتوماتیک به فضای ابری انتقال می‌دهد. همچنین رویکرد مبتنی بر کلود  این موبایل در قدم اول تنها شامل فضای ذخیره سازی است و در آینده دیگر سرویسها هم به آن افزوده خواهند شد.
 
شاید سخت‌ترین بخش کار این شرکت متقاعد کردن کاربران دمدمی مزاج اسمارت فون است که در بازاری چنین سهمگین با وجود رقبایی چون اچ تی سی وان آ۹ و نکسوس ۵ایکس، به سراغ اسمارت فون Robin بیایند. البته جمع آوری سرمایه ۱.۴ میلیون دلاری در مرحله سرمایه‌گذاری اولیه و جذب سرمایه ۱۰۰ هزار دلاری در مرحله پیش خرید از طریق سایت Backerkit نشان می‌دهد که تقاضایی واضح (هر چند اندک ) انتظار این محصول تازه را می‌کشد
 

 

شما منتشر کنید در

cover

پاسخ دهید