اسمارت فون خمیده هوآوی هم در راه است: شاید میت S2

0

این روزها که کمپانی‌های معتبر تولید کننده اسمارت فون همگی به نوعی طراحی و تولید محصولاتی با نمایشگر خمیده را در دستور کار خود قرار داده‌اند، هوآوی هم برای اینکه از قافله عقب نماند، تولید این یک محصول جذاب و خمیده را در دستور کار خود قرار داده است.

huawei mate 8 3 ال‌جی و سامسونگ که در یک رقابت تنگاتنگ با هم جلو می‌روند، باید دید هوآوی که پیش از این هنر فراوانی در کپی کردن محصولات و تقلید از تولیدات روز بازار داشت، این بار برای اولین نمونه خود کدام یک از محصولات روز بازار را جهت الگو برداری انتخاب خواهد کرد.
البته پیش از این کمپانی Vivo با رونمایی از Xplay 5 که دارای دو لبه منحنی بر روی نمایشگر خود بود، نشان داد که در این رقابت چینی‌ها آن‌چنان هم عقب نیستند، محصولی که بی شباهت به گلکسی S6+ edge هم نبود؛ اما خب طبیعتا این محصول چینی به اندازه پرچم‌دار قبلی سامسونگ در بازارهای جهانی قابل دسترس نبوده و نیست! البته در این میان از پرچم‌دار اندرویدی بلک‌بری هم نباید بگذریم، محصولی که با نمایشگری که در دو سمت خود کمی قوس را مشاهده می‌کند، عرضه شده است.
اما بازگردیم به موضوع اصلی، یکی از مهم‌ترین تولید کنندگان چینی اسمارت فون که قصد دارد محصولی با نمایشگر منحنی به بازار عرضه کند، هوآوی است. این خبر را یکی از افراد فعال در کمپانی هوآوی در رسانه‌ها منتشر کرده است؛ اما نکته قابل توجه و جالب این خبر اینجاست که این محصول هیچ شباهتی به گلکسی S7 Edge نخواهد داشت.
البته شاید خیلی زود باشد که محصول جدید هوآوی را حدس زد، اما شاید این کمپانی قصد دارد در حرکتی متفاوت دو سوی منحنی نمایشگر را از قسمت چپ و راست به قسمت‌های بالا و پایین انتقال دهد. این منبع خبری همچنان اعلام کرده است که این محصول با نمایشگر منحنی، احتمالا نسل بعدی هوآوی میت S باشد. در واقع این اسمارت فون پس از نام میت S حتما پسوندی خواهد داشت.
هوآوی هم اکنون خط تولید میت S را برای محصولاتی که در آن‌ها نوآوری خاصی دارد در نظر گرفته است، پس احتمالا پس از قرار گیری فناوری نمایشگر حساس به فشار باید منتظر نمایشگر منحنی بر روی سری میت S باشیم.
اگر این اطلاعات درست باشد، احتمالا رونمایی از این محصول خاص هوآوی به تابستان جاری موکول خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید