اطلاعاتی در رابطه با دوربین دوگانه اپل آیفون 7

0

با توجه به آخرین عکس‌های منتشر شده انتظار می‌رود آیفون 7S از 2 لنز پشتیبانی کند. وب‌ سایت‌های تایوانی 6 ماژول مختلف دوربین‌های دولنزی قابل استفاده در آیفون صفحه بزرگ سال آینده اپل را به نمایش گذاشتند.

iphone-7-plus-dual-camera-leaks Hamed Feshki

کمپانی اپل ماه‌های گذشته را با فروش ملایمی پشت سر گذاشته است. احتمالا آیفون‌6 و 6S انگیزه لازم را برای توجه و خرید مردم جهان، ایجاد نکرده است و عدم وجود نوآوری در این گوشی‌ها بی‌تاثیر نبوده است. در حال حاضر اپل به فریفته بودن آیفون‌7 نیاز دارد تا شاید بخشی از سهام از دست رفته خود را بدست آورد.

در سیستم استفاده همزمان دو لنز در یک گوشی، شاهد تلفیق دو عکس گرفته شده توسط دو لنز هستیم و نتیجه آن تولید تصویری با رزولوشن بالاتر است. یک لنز 12‌‌ مگاپیکسلی واید (عریض) می‌تواند کیفیت مناسبی برای به نمایش گذاشتن تصاویر ارایه دهد. این فناوری جالب احتمالا توسط شرکت LINX به‌کار گرفته شده است. این شرکت که در آوریل سال 2015 توسط اپل خریداری شد، بر‌روی خلق تصاویر با کیفیت، با استفاده از لنز‌های کوچک کار می‌کند.

Apple-iPhone-7-Dual-Camera Hamed Feshki

شایعات استفاده از دو لنز در آیفون 7 ماه هاست که به گوش می‌رسد. در ماه ژانویه  مینگ‌چی‌کو تحلیل‌گر KGI (گروه اقتصادی آسیایی مرتبط با کمپانی اپل)، با بیان این موضوع که آیفون‌7 با نمایشگر 5.5 اینچی، دو نسخه تک‌لنز و دو‌لنز عرضه می‌شود و آیفون ارزان‌تر 4.7‌ اینچی، به عرضه تک‌لنزی خود ادامه خواهد داد، به این شایعات پایان داد. لنز دوگانه آیفون می‌تواند جذابیت‌های لازم را برای خریداران گوشی‌های همراه و همچنین مشتاقان عکاسی فراهم آورد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید