اطلاعات فاش شده از آیفون های جدید

0

به علاوه کو به این نکته نیز اشاره کرده است که آیفون ۷ و ۷ پلاس همان اندازه صفحه‌ نمایش ۴.۷ و ۵.۵ اینچی نسل قبل خود را حفظ می‌کنند اما مجهز به پردازنده‌ی A10 اپل خواهند شد.


اطلاعات فاش شده از آیفون های جدید

اتاق خبر 24: 

مینگ چی کو، تحلیل‌گر معتبر موسسه KGI، معتقد است اپل در حال کار بر روی آیفونی ۴ اینچی است که نسخه‌ی بهبود یافته‌ی آیفون ۵ اس خواهد بود. اما در مورد طراحی این گوشی از یادداشت‌های کو نمی‌توان اطلاعاتی بدست آورد. 
 
به علاوه کو معتقد است که آیفون ۴ اینچی مجهز به فناوری لمس سه بعدی نشده و در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد. به علاوه او اشاره کرده است که در حال حاضر گوشی‌های ۴ اینچی علاقمندان خاص خود را دارد و اپل تا پایان سال ۲۰۱۶ در حدود ۲۰ تا ۳۰ میلیون دستگاه از این آیفون را خواهد فروخت. 
 
به علاوه کو به این نکته نیز اشاره کرده است که آیفون ۷ و ۷ پلاس همان اندازه صفحه‌ نمایش ۴.۷ و ۵.۵ اینچی نسل قبل خود را حفظ می‌کنند اما مجهز به پردازنده‌ی A10 اپل خواهند شد. اما نکته‌ی متمایز کننده استفاده از حافظه رم ۳ گیگابایتی در آیفون ۷ پلاس است. 
 
کو معتقد است فاکس‌کان، آیفون ۴ اینچی را با استفاده از پردازنده‌ی A9 خواهد ساخت. همچنین او پیش‌بینی کرده است که TSMC تنها تامین‌کننده‌ی پردازنده‌های A10 اپل خواهد بود.

منبع : زومیت

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید