اطلاعات قیمت گوشی های اوپو R9 و R9 Plus لو رفت

0

اطلاعات قیمت گوشی های اوپو R9 و R9 Plus لو رفت

همان طور که در روزهای قبل مشاهده کردید شایعات معرفی گوشی های جدید اوپو به گوش میرسید تا اینکه تاریخ معرفی رسمی گوشی های R9 و R9 Plus از سوی کمپانی اوپو روز 17 مارچ اعلام شد. پیش از این، این دو گوشی استاندارد TENNA را دریافت کردند و از همین طریق مشخصات فنی گوشی های جدید اوپو نیز تا حدودی مشخص شده است. اکنون قیمت های این دو گوشی نیز فاش شده است.

 

این روزها تقریبا تمامی اطلاعات فنی گوشی هایی که معرفی نشده اند پیش از معرفی از راه های مختلف فاش میشود که گاها چیز جالبی هم به نظر نمیرسد و تمام هیجان زمان معرفی از بین میرود. به تازگی نه تنها مشخصات فنی و تصاویر بلکه قیمت های گوشی ها نیز پیش از معرفی فاش میشوند . اکنون نیز طبق تصویری که از یک پوستر منتشر شده قیمت های نسخه های مختلف گوشی های اوپو را اطلاع رسانی میکند.

همان گونه که در تصویر این پوستر مشاهده میکنید قیمت دو گوشی جدید اوپو که دست کم در چین دو مدل خواهد بود مشخص شده است. نسخه ی کوچک R9 با قیمت 2498 یوان به فروش خواهد رسید که چیزی حدود 383 دلار یا 347 یورو میشود و نسخه ی بزرگتر یعنی R9 Plus نیز به قیمت 2998 یوان چین یا 460 دلار آمریکا به فروش خواهد رسید. شما باید برای نسخه ی 128 گیگابایتی 3298 یوان یا 505 دلار پرداخت کنید.

هر دو مدل به 4 گیگابایت حافظه ی رم مجهز خواهند بود و به نظر میرسد R9 فقط در نسخه ی 64 گیگابایتی تولید شود. احتمالا R9 و R9 Plus به فناوری شارژ فوق سریعی که اوپو در MWC 2016 معرفی کرد مجهز شوند. این فناوری به کاربر این امکان را میدهد گوشی خود را در تنها 15 دقیقه کاملا شارژ کند. با توجه به شایعات به احتمال فراوان ظرفیت باطری R9 Plus 4120 میلی آمپر ساعت است.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید