اظهار نظر های جالب کارگردان فیلم جهش‌یافته‌های جدید

0

گیگر در دانلود فیلم و سریال :

اظهار نظر های جالب «جاش بون» ، کارگردان فیلم علمی تخیلی «جهش‌یافته‌های جدید»

«جاش بون» ، کارگردان فیلم «جهش‌یافته‌های جدید» اعلام کرده که سه گانه ای مهیج از این فیلم خواهد ساخت.

هفته گذشته ، استودیو «فاکس قرن بیستم» اولین تریلر فیلم «جهش‌یافته‌های جدید» رو منتشر کرد که طرفداران ، انتظار فیلمی مهیج و زیبا با ابر قهرمان های فراپندار رو دارند. حال ، کارگردان این فیلم ، «جاش بون» در مصاحبه ای با خبرگزاری «IGN» اعلام کرده که نه تنها از این فیلم به عنوان یکی از بهترین فیلم های ترسناک یاد می کند ، بلکه در نظر دارد تا یک سه گانه مهیج از این فیلم بسازد. جاش در اینباره می گوید: ” ما به قصد ساخت یک سه گانه به استودیو فاکس ملحق شدیم. فیلم های ترسناک زیادی قراره ساخته بشه و هرکدومشون نوع متفاوتی از فیلم ترسناک رو بازگو می کنند. این فیلم دقیقا یک فیلم ابر قهرمانی ترسناک خواهد بود که کمتر فیلمسازانی ، دست به ساخت همچین فیلم هایی زدند. قسمت دوم این فیلم تفاوت های زیادی خواهد داشت. ما سعی داریم تا روش های مختلفی از فیلمسازی فیلم های ترسناک رو در این فیلم به اجرا بزاریم. ما میخوایم داستان کمیک های «Bill Sienkiewicz» حفظ بشه ، ولی نمایش این کمیک ها به صورت فیلم ، باید مهیج تر باشد.

همیشه سخت بوده تا یک داستان مهیج و ترسناک رو ، به یک فیلم خیلی خوب تبدیلش کرد ، واسه همین ما دقت زیادی در ساخت این فیلم به خرج دادیم و در تلاشیم تا هواداران این فیلم ، راضی از سالن های سینما به بیرون بیان و از این فیلم تعریفات زیادی بشنویم.” او همچنین ذکر کرده که ابرقهرمان های این فیلم ، قطعا ربطی به سری فیلم های مردان ایکس خواهد داشت. در اوایل فیلمبرداری هم ذکر شده بود که این فیلم ، یکی از نسخه های سری فیلم های مردان ایکس است که با اتفاقات و هیجانات بیشتری به روی پرده های سینما خواهد آمد. «میسی ویلیامز» در نقش ولفسبین (Wolfsbane) ، «آنا تیلور جوی» در نقش مجیک (Magik) ، «هنری زاگا» در نقش سان‌اسپات (Sunspot) ، «بلو هانت» در نقش میراژ (Mirage) ، «چارلی هیتون» در نقش کنون‌بل (Cannonball) و«آلیس براگا» در نقش دکتر سیسیلیا ریز در این فیلم نقش آفرینی میکنند. قرار است تا فیلم «جهش‌یافته‌های جدید» ، در تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۱۸ به روی پرده های سینما بیاید.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads بپیوندید.

کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads

پاسخ دهید