اعضا خانواده خود را ردیابی کنید + دانلود

0

با استفاده از این برنامه به راحتی مکان اعضای خانواده و فرزندان خود را پیدا کنید و از امنیت آنها اطمینان حاصل کنید. این برنامه علاوه بر مشخص کردن موقعیت افراد قادر به تشخیص سرعت غیر مجاز آنها در حین رانندگی نیز هست.
 

اتاق خبر 24: 

Family Locator & Kids Tracker اپلیکیشنی بسیار جالب و سودمند برای گوشی ها و تبلتهای اندرویدی است که توسط کمپانی برزیلی TWT Digital Ltda منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

ردیاب

 

این برنامه به شما اجازه می دهد که از مکان اعضای خانواده و مخصوصان کودکان خود براحتی خبردار شده و بر روی نقشه محل حضور آنها را مشاهده کنید. طبیعتا این امر از طریق GPS میسر می شود، بنابراین باید این قابلیت بر روی دستگاه‌ها فعال باشد؛ همچنین برای مشاهده مکان اعضای خانواده باید این برنامه بر روی گوشی ها و یا تبلت های همه اعضا نصب شده باشد تا بتوانید از محل آنها مطلع شوید. 

لازم بذکر است که این برنامه برای کنترل کودکانی که خود به مدرسه رفت و آمد می کنند، میتواند بسیار مفید باشد. زیرا از این طریق می توانید لحظه به لحظه از مکان آنها اطلاع حاصل پیدا کرده و از وضعیت آنها خبردار شوید.

 

نکته جالب توجه اینکه این برنامه دارای یک پیام رسان داخلی است که از طریق آن می توانید به یکدیگر پیامهای کاملا خصوصی ارسال کرده و به گفتگو بپردازید. همچنین قابلیتی در آن وجود دارد که در صورت تجاوز فرزندانتان از سرعت مجاز هنگام استفاده از خودرو، به شما اطلاع داده خواهد شد. همانطور که مشاهد میکنید این برنامه برای نظارت بر فرزندان بسیار مناسب بوده و به والدین عزیز بهره‌مندی از آن پیشنهاد می شود.

 

 

ویژگیهای برنامه Family Locator & Kids Tracker:

▣ امکان کنترل مکان اعضای خانواده از طریق برنامه
▣ مناسب برای والدین 
▣ نمایش مکان بر روی نقشه
▣ دارا بودن مسنجر داخلی برای گفتگو با اعضای خانواده
▣ اطلاع رسانی در صورت تجاوز فرزندان از سرعت مطمئنه
▣ اطلاع رسانی در صورت دور شدن فرزندان از محدوده تعیین شده
▣ اطلاع رسانی در صورت رسیدن فرزندان به مدرسه

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید