[اعلامیه] بسته شخصی‌سازی شده اینترنت همراه

0

گیگر :

ایرانسل از افزوده شدن امکان دریافت بسته شخصیسازی شده اینترنت همراه به طرح کد شگفتیها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از این پس مشترکان ایرانسل میتوانند علاوه بر افزایش اعتبار مکالمه، از امکان دریافت بستههای اینترنت همراه شخصیسازی شده ویژه هر مشترک با ارسال پیامک به ۴۴۴۴ و یا شمارهگیری کد #4444* نیز بهرهمند شوند.

در این امکان جدید، همچون گذشته نتیجه شمارهگیری برای هر فرد متفاوت خواهد بود و هر یک از مشترکان بسته شخصیسازی شده ویژه خود را برای استفاده از اینترنت همراه نسل سوم و چهارم ایرانسل دریافت خواهد کرد.

مشترکان ایرانسل میتوانند همزمان با طرح کد شگفتیها، دیگر طرحهای تخفیفی و تشویقی ایرانسل را نیز فعال کنند. اطلاع از باقیمانده اعتبار این طرح با شمارهگیری کد *4444*141# امکانپذیر است.

بر اساس این گزارش، ایرانسل با ارائه گستردهترین شبکه باندپهن همراه ایران، در حال حاضر بیش از 550 شهر در تمامی ۳۱ استان کشور را تحت پوشش شبکه 3G و بیش از 110 شهر را تحت پوشش خدمات 4G/LTE قرار داده است.

مشترکان برای اتصال به شبکه نسل چهارم ایرانسل لازم است ضمن استفاده از گوشی با قابلیت پشتیبانی از این شبکه، نسبت به اعمال تنظیمات لازم و حضور در مناطق تحت پوشش اقدام نموده و نیز سیمکارت ایرانسل خود را به یوسیم تغییر دهند و یا سیمکارت جدید یوسیم خریداری کنند.

cover

پاسخ دهید