[اعلامیه] سامسونگ راه را برای آسان شدن زندگی مصرف‌کنندگان باز می‌کند

0

گیگر :

سامسونگ الکترونیکس، دو محصول جدید را در رده ماشین لباس‌شویی برای سال ۲۰۱۶ معرفی کرد.

سامسونگ راه را برای آسان شدن زندگی مصرف‌کنندگان باز می‌کند
نوآوری‌های جدید در زمینه پاکیزگی
این محصولات، نمایش‌دهنده نوآوری‌هایی ساده و درعین حال کارآمد هستند که کار شستشو را برای مصرف‌کنندگان راحت می‌کنند. سامسونگ این ابداعات را همراه با دیگر لوازم‌خانگی پیشرفته در نمایشگاه2016  CES به نمایش در‌آورد.
 
جان هرینگتون، معاون ارشد و مدیر بخش لوازم‌خانگی سامسونگ در آمریکا، می‌گوید: «تمرکز سامسونگ در تلفیق طراحی زیبا و نوآوری عمل‌گرایانه در تولید لوازم‌خانگی است تا بتواند به افزایش بهره‌وری کاربران کمک کند. با توجه به شیوه برخورد معمول کاربران با مسئله شستشو در خانه، ما تصمیم گرفتیم راهکارهایی ساده اما کارآمد برای حذف مشکلات به وجود بیاوریم.» وی ادامه می‌دهد: «دو ماشین لباسشویی جدید ما نمایانگر تعهد سامسونگ به بهینه‌سازی طراحی، نوآوری و کارایی است.»

 
ماشین لباسشویی که مطابق برنامه شما کار می‌کند
گاهی هنگام شستشوی لباس‌ها، ممکن است یک تکه از لباس‌ها جا بماند و داخل ماشین ریخته نشود. راه‌حل عملی و ساده سامسونگ افزودن درب «AddWash» به ماشین‌های لباسشویی است که برای اولین بار در این صنعت انجام می‌شود. AddWash که به شکل یک درب کوچک روی قسمت جلویی ماشین طراحی شده است، بدون نیاز به خالی کردن آب ماشین لباسشویی امکان اضافه کردن لباس‌های کثیف به ماشین لباسشویی در حال کار را به وجود می‌آورد.

سامسونگ با استفاده از بزرگ‌ترین سینک 140 لیتری دنیا که امکان شستشوی 3.6 سبد لباس کثیف را در یک بار کارکرد در یک ماشین لباسشویی استاندارد 27 اینچی فراهم کرده است. این ماشین لباسشویی کارآمد و صرفه‌جو می‌تواند بدون افت سطح عملکرد دستگاه، یک سینک پر از لباس را تنها در 30 دقیقه بشوید.

 
کسب قدرت با نوآوری‌های جدید در زمینه نظافت
علاوه بر روبات‌های جاروبرقی POWERbot VR9000 و POWERbot Essential، سامسونگ دو محصول جدید را برای بهینه‌سازی روبات‌های جاروبرقی در نمایشگاه CES به نمایش درآورد؛ POWERbot Turbo و POWERbot Essential Wi-Fi.

جاروبرقی POWERbot Turbo سامسونگ، با قدرت مکشی 70 بار بیشتر از قوی‌ترین جاروبرقی‌ها، همراهی مطمئن در نظافت خانه‌ها است.  همراهی این جاروبرقی با سرویس ارتباطی Smart Control Wi-Fi به کاربران اجازه می‌دهد، بتوانند آن را از راه دور و با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود، کنترل کنند. ویژگی Select & Go یک نقشه مجازی از خانه را روی تلفن هوشمند شما بارگذاری می‌کند، درنتیجه می‌توانید قسمت‌هایی از خانه که قصد تمیز کردن دارید، انتخاب کنید.
روبات جاروبرقی POWERbot Essential Wi-Fi، قدرت مکشی معادل 10 برابر بیشتر از جاروبرقی‌های دیگر دارد. این جاروبرقی با اتصال به وای‌فای، به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند آن را از راه دور هدایت کنند.

این دو روبات‌های جاروبرقی با ویژگی Visionary Mapping Plus عرضه می‌شوند که شامل یک دوربین هوشمند و سنسورهایی است که برای شناخت محیط و مسیر نظافت مورداستفاده قرار می‌گیرند. هم‌زمان با انجام نظافت و حرکت در محل، جاروبرقی یک پلان نقشه دیجیتال برای خود ترسیم می‌کند که نقشه مسیرهای بهتر برای نظافت و جلوگیری از برخورد با موانع است. علاوه بر این، سیستم چرخشی مکش، به روبات جاروبرقی اجازه می‌دهد مانند یک دستگاه گریز از مرکز، خاک و آشغال را از یکدیگر جدا کند و جلوی گرفتگی فیلتر و کم شدن قدرت مکش را بگیرد.


 

شما منتشر کنید در

cover

پاسخ دهید