اعلام آمادگی مدارس آموزش از راه دور برای همکاری با سایر نهادها

0

مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش از اعلام آمادگی این مدارس برای همکاری با سایرنهادها خبر داد.

گودرز شاهمرادی مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی ؛ با بیان اینکه تدابیر متعددی برای ارتقای مدارس آموزش از راه دور درنظر گرفته شده، گفت: با وجود این فرصت امکان تحقق عدالت آموزشی برای تحصیل تمام افراد وجود دارد. 

وی ادامه داد: با وجود پهناور بودن کشور و وجود مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در پوشش تحصیلی متوسطه اول و دوم مشکل داریم که این روش می تواند پاسخگوی بخشی از این امر باشد. 

مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش از اعلام آمادگی برای توسعه فعالیت ها با نهادهای دیگر خبر داد و عنوان کرد: سال گذشته نیز تفاهم نامه هایی با مراجع مرتبط که امکان توسعه فعالیت آموزشی دارند،انجام شده است. 

وی با اشاره به تفاهم نامه با سازمان زندان ها افزود: برای همکاری با نیروهای مسلح آمادگی داریم تا دوره‌ی سربازی به فرصت آموزشی مبدل شود هم چنین سایر نهاد ها و صنوف دیگر نیز که افرادی با سطح سواد کمتر از دیپلم دارند، امکان بهره‌مندی از این فرصت را دارند. 

شاهمرادی بیان کرد: با رفع موانع و کاستی ها در مدارس آموزش از راه دور و اشتیاق موسسان، درنظر داریم تا بهره‌وری به حداکثر افزایش یابد.  

انتهای پیام/ 
  
  

لینک مطلب

پاسخ دهید