افتتاح اولین کارخانه رنو در چین!

0

اولین کارخانه رنو در ووهان چین، با سرمایه گزاری اولیه ۹۵۰ میلیون دلار افتتاح شد. قرارداد همکاری مشترک بین رنو و کمپانی دانگ فنگ چین باعث تاسیس این کارخانه شده و هدف از تاسیس آن ارائه خدمات بهتر به مشتریان رنو در داخل چین است. این قرارداد باعث به وجود آمدن یک مرکز تحقیق و توسعه مشترک بین رنو و دانگ فنگ نیز شده است.

کارخانه جدید رنو هم اکنون توان تولید ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو در سال را دارد. رنو امیدوار است با راه‌اندازی بخش‌های دیگری از کارخانه جدید خود، سالیانه ۳۰۰ هزار وسیله نقلیه را عرضه کند. فروش محصولات رنو در چین از ماه آینده آغاز می‌شود و در محصولات کارخانه جدید رنو یک موتور بنزینی ۲ لیتری برای داخل چین و یک موتور ۱.۲ لیتری برای صادرات به اروپا در نظر گرفته شده است.

همچنین شرکت رنو یک SUV جدید را در چین به تولید می‌رساند که هنوز مشخصاتی از آن اعلام نشده و تنها مسئولان رنو از آن به عنوان جانشین KOLEOS یاد کرده‌اند.

خودرو دیگری با نام ZE که تماما برقی است نیز به تولید این کارخانه می رسد ولی با لوگو و نام کمپانی دانگ فنگ. رنو پیش‌بینی کرده است که شبکه فروش وسیعی را در چین راه‌اندازی کند و حدود ۱۵۰ نمایندگی فروش در سراسر چین داشته باشد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید