افتتاح بزرگترین پی آی سی یو کشور در بیمارستان مفید

0

بزرگترین پی آی سی یو کشور به همراه بخش جدید نوزادان و بخش جراحی 2 امروز در بیمارستان کودکان مفید با حضور مسئولین وزارت بهداشت رئیس دانشگاه شهید بهشتی و رئیس بیمارستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی ؛ فرید ایمان زاده رئیس بیمارستان کودکان مفید در مراسم افتتاحیه بخش جدید نوزادان و بخش جراحی 2 که امروز صبح در محل بیمارستان مفید برگزار شد گفت: در راستای گسترش و توسعه بخش‌های درمانی بزرگترین پی آی سی یو  کشور در بیمارستان مفید و 19طرح و بخش جدید نوزادان پس از نوسازی و همچنین بخش جراحی 2نیز به صورت گسترش یافته امروز افتتاح شد.

وی بیمارستان مفید را پر مراجعه ترین مرکز درمانی کشور دانست و اظهار کرد: روزانه بیش از 800بیمار به این بیمارستان مراجعه می‌کنند که حدود 10درصد نیاز به بستری دارند.

رئیس بیمارستان مفید بیان کرد: این بیمارستان در حوزه نوزادان جراحی، عفونی و اعصاب از بهترین قطب‌های علمی کشور بوده و امروزه نیز شاهد پیشرفت بخش‌های روماتولوژی هستیم.

وی توجه به سلامت کودکان کشور را ضروری خواند و افزود: پس از اجرای طرح تحول سلامت شاهد افزایش کیفیت خدمات، رضایت‌مندی بیماران و پیشرفت‌های بسیاری بوده‌ایم که در این راستا وظیفه ما حمایت از این طرح برای ادامه مسیر است، هرچند که هنوز اشکالاتی وجود دارد.

ایمان زاده ارائه خدمات مطلوب، رفع نابسامانی دارو و کاهش هزینه‌های درمانی برای مردم را از جمله دست‌آوردهای طرح تحول سلامت عنوان کرد و یادآور شد: بیمارستان مفید که در سال 53 در 12 هزار متر احداث و وقف کارهای درمانی شد و پس از آن در سال 61 به وزارت بهداشت واگذار شد.

در حال تکمیل/

لینک مطلب

پاسخ دهید