افتتاح مرکز خدمات پس از فروش هوآوی

0

افتتاح مرکز خدمات پس از فروش هوآوی

در روز 17 خرداد ماه شرکت هوآوی دفتر خدمات پس از فروش خود را در ساختمان بازار موبایل ایران واقع در خیابان حافظ افتتاح کرد. در این همایش که با جمعی از اصحاب رسانه و مدیران این شرکت برگزار شد، شرکت حامی به عنوان حمایت کننده خدمات پس از فروش هوآوی معرفی شد.

 

حمید شاهرخ نیا مدیر سرویس دفتر ایران هوآوی اعلام کرد که عمل به تعهدات برای هوآوی به عنوان اصلی ترین راه کار برای رضایت مشتریان است. شاهرخ نیا گفت مدیران هوآوی در این فکر هستند تا بهترین سرویس و خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود در نظر بگیرند که در همین راستا هوآوی سبک جدیدی از خدمات پس از فروش را برای بازار ایران در نظر گرفته است. به گفته ایشان این گارانتی به هیچ وارد کننده ای مربوط نمی باشد و فقط مربوط به محصولات وارد شده توسط خود دفتر هوآوی می باشد. شاهرخ نیا اضافه کرد هوآوی مسئولیت خدمات رسانی به محصولات ارائه شده در ایران را بر عهده گرفته است اما به دلیل محدودیت ها و تحریم ها نتوانسته اند تا به صورت رسمی این فعالیت خود را به ثبت برسانند، پس ما به دنبال شرکتی بودیم تا در کنار فعالیت پرنگ در بازار، بتواند از نظر فنی از محصولات هوآوی پشتیبانی کند. شرکت حامی به عنوان نماینده خدمات پس از فروش هوآوی و اجرا کننده تعهدات موجود، از این پس به صورت رسمی فعالیت خود را در این زمینه آغاز می کند.

هوآوی

 

پس از این نشست حضار به طبقه دوم ساختمان بازار موبایل ایران راهنمایی شدند تا در افتتاحیه دفتر فروش و خدمات پس از فروش هوآوی حضور داشته باشند.

 

هوآوی

 

هوآوی حامی

 

هوآوی حامی

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید