افزایش بی‌سر و صدای قیمت محصولات کرمان‌موتور!

0

از مدت‌ها پیش خودروسازان محترم و مونتاژ کاران گرامی ؛ عزم خود را جزم کرده بودند که نرخ قطعی فروش خودروهای خود را افزایش دهند و حالا یکی از این شرکت‌ها، که خودروهای چینی را در ایران مونتاژ و عرضه می‌کند خیلی آرام و بی سر و صدا، قیمت محصولات خود را افزایش داده است.

شرکت کرمان‌موتور چند روز پیش با ارسال پیامک‌هایی به خریداران محصولات خود اعلام کرده بود که از روز شنبه (یک خرداد ماه)، نرخ جدید فروش خودروهایش اعلام می‌شود و اگر خریداران قصد سرمایه گذاری دارند، هرچه سریع‌تر با نمایندگی‌های مجاز کرمان‌موتور تماس حاصل فرمایند!

38

حالا نرخ‌های جدید کرمان‌موتور اعلام گشته و ما شاهد افزایش ۱ تا ۳ میلیون تومانی قیمت برخی از محصولات این شرکت هستیم. در زیر نگاهی به قیمت‌های جدید محصولات این شرکت می‌اندازیم:

قیمت جک جی ۵ اتوماتیک از ۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، به ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده و نسخه دنده‌ای این خودرو نیز با افزایش قیمت ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی؛ ۵۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

قیمت نسخه دنده‌ای شاسی بلند محبوب این روزهای کرمان‌موتور؛ جک اس ۵ نیز، از ۷۴ میلیون ۵۰۰ هزار تومان، به ۷۷ میلیون  و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است. قیمت نسخه اتوماتیک اس ۵ نیز ۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تایین شده است. قیمت محصول جدید کرمان‌موتور؛ لیفان ۸۲۰ نیز با یک میلیون تومان افزایش به ۸۳ میلیون تومان رسیده است.

تنها محصول کرمان‌موتور که کمترین میزان تغییر را در قیمت گذاری خود تجربه کرده است؛ لیفان X50 بوده که نسخه دنده‌ای این خودرو، ۴۸ میلیون و ۲۱۵ هزار تومان و نسخه اتوماتیک آن نیز ۵۳ میلیون و ۴۶۵ هزار تومان قیمت‌گذاری است.

نکته قابل توجه اینجاست که در جدول جدید نرخ‌های محصولات کرمان‌موتور، اثری از لیفان X60 نیست و ظاهرا روند تولید این خودرو متوقف شده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید