افزایش خدمات رفاهی دانشجویان دانشگاه تهران در سال تحصیلی جدید

0

معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت:با برگزاری جلسات متعدد، خدمات رفاهی و دانشجویی این دانشگاه با هدف حمایت از جوانان نخبه و پژوهشگر در سال تحصیلی جدید افزایش می‌یابد.

حسن به‌نژاد معاون دانشجویی دانشگاه تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی ، با اشاره به پتانسیل بالای دانشگاههای کشور در حوزه سیاست‌گذاریهای مختلف دانشجویی اظهار داشت: استفاده از توان معاونت‌های دانشجویی دانشگاهی کشور در راستای اجرای دستورالعمل‌های  ابلاغی وزارت علوم بر هیچ کسی پوشیده نبوده و این معاونت عمده فعالیتهای خود را معطوف به خدمات رفاهی به دانشجویان می‌کند.

وی یادآور شد: همه ساله قبل از شروع سال تحصیلی جدید همایش‌های مختلفی با هدف استفاده بهینه از پتانسیل‌های معاونت دانشجویی سراسر کشور و هم‌فکری در مورد مسائل مختلف دانشجویان برگزار می‌شود.

معاون دانشجویی دانشگاه  تهران ادامه داد: ارائه راهکارها و دعوت از شرکت‌های مختلف در جهت پیشبرد مسائل مختلف دانشگاهی منطبق بر شعار اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل بود زیرا در این جلسات راهکارهای اقتصاد مقاومتی و ارتباط آن با چگونگی اعمال هزینه‌های جاری هر دانشگاه است.

وی گفت: دانشگاه تهران در راستای خدمات دهی بهتر به دانشجویان و افزایش رفاه دانشجویی برنامه‌ریزی‌های خوبی را برای سال تحصیلی جدیدانجام داده است.

به‌نژاد افزود:با برگزاری جلسات متعدد، خدمات رفاهی و دانشجویی این دانشگاه با هدف حمایت از جوانان نخبه و پژوهشگر در سال تحصیلی جدید افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید