افزایش فالوور، لایک، کامنت و بازدید اینستاگرام راحت‌تر از همیشه

0

با توجه به رونق روز افزون شبکه‌های اجتماعی در داخل و خارج از کشور، افزایش مخاطب در این عرصه همواره توجه خیلی از افراد را به خود معطوف کرده و شاهد سرمایه گذاری‌های کلان مالی و زمانی قابل توجهی در به وجود آمدن این مهم هستیم.

یکی از پرطرفدارترین این شبکه‌ها، اینستاگرام است که طیف عظیمی از کاربران را به سوی خود جلب کرده است.

اینستاگرام یکی از معدود شبکه‌های اجتماعی است که در آن قشرهای مختلف جامعه، از هنرپیشگان، خواننده‌ها و هنرمندان مختلف گرفته تا فروشنده برندهای متفاوت و حتی کاربران معمولی در آن انجام فعالیت می‌کنند.

با توجه به همه گیر شدن این شبکه اجتماعی، مهم است که تعداد دنبال کننده‌ها یا به اصطلاح فالوورهای صفحه شخصی خودتان را افزایش دهید، چرا که جدا از اینکه تعداد بالای فالوور و لایک پست‌ها باعث شخصیت دادن به آن اکانت می‌شود، با افزایش فالوور، کاربران بیشتری پست‌های شما را دیده و به اشتراک خواهند گذاشت.

اما افزایش دنبال کننده‌ها همیشه کاری سخت و طاقت فرسا است و نیازمند زمان زیاد! ما در اینجا سرویسی به شما معرفی می‌کنیم که در این مورد کمک‌تان کرده و زمان افزایش فالوور را برای اکانت شما به حداقل می‌رساند.

BuyLike.ir وب‌سایتی است که با تجربه ۲ ساله در افزایش فالوور، لایک، کامنت و بازدید ایرانی اینستاگرام، در این راه شما را یاری خواهد کرد. با ورود به این سایت شما با بسته‌های متفاوت فالوور، لایک، کامنت و بازدید روبه‌رو خواهید شد و در این زمینه حق انتخاب خواهید داشت. ضمن اینکه در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با پشتیبانی قوی این وب‌سایت ارتباط داشته باشید.

۲

برای خرید فالوور ایرانی اینستاگرام کافی‌ست از قسمت بسته افزایش فالوئر، تعداد فالوور درخواستی را انتخاب کنید و دکمه سفارش را بزنید. در مرحله بعد تنها کافیست یوزر نیم اکانت اینستاگرام خود و یک ایمیل آدرس معتبر جهت پیگیری‌های بعدی وارد و سفارش خود را نهایی کنید.

همچنین شما می‌توانید اقدام به خرید لایک ایرانی اینستاگرام و یا خرید بازدید برای پست‌های ویدیویی خودتان کنید. روش کار به همان راحتی سفارش فالوور است، با این تفاوت که به جای یوزرنیم اکانت، باید آدرس عکس یا ویدیو را وارد کنید (با راهنمایی در قسمت فرم سفارش تعبیه شده، انجام سفارش بسیار راحت خواهد بود).

برای خرید کامنت ایرانی اینستاگرام نیز می‌توانید از قسمت بسته افزایش کامنت استفاده نمایید. نکته جالب در مورد سفارش کامنت این است که انتخاب کامنت‌ها توسط خود شما انجام خواهد شد و می‌توانید تا ۱۰ کامنت را نوشته و آدرس عکس یا ویدیو را وارد کنید و سفارش دهید. اگر تعداد ۱۰ کامنت برای شما کافی نیست، می‌توانید سفارش کامنت را برای همان پست دوباره با کامنت‌های متفاوت انجام دهید.

۳

بزرگترین ویژگی buylike.ir در سرعت انجام دریافت سفارش، ایرانی بودن فالوورها، لایک‌ها و کامنت‌ها است و از همه مهم‌تر اینکه برای سفارش به هیچ عنوان از شما رمز اکانت اینستاگرام خواسته نمی‌شود و با خیال راحت می‌توانید سفارش خود را انجام دهید.

در حال حاضر تمامی بسته‌های این وب سایت دارای تخفیف ۶۰ درصدی هستند، پس فرصت را از دست ندهید و با ورود به سایت buylike.ir شهرت خود را در زمانی کم، جهانی کنید و خود و محصول و خدمات‌تان را به معرض نمایش تعداد بیشتری کاربر قرار دهید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید