افزایش 40 درصدی درآمد هواوی و هدف کسب 75 میلیارد دلار در سال 2016

0

افزایش 40 درصدی درآمد هواوی و هدف کسب 75 میلیارد دلار در سال 2016

کمپانی چینی هواوی که تا سال های پیش تنها در زمینه ی تولید تجهیزات مخابراتی فعالیت داشت که البته یکی از غول های آن فناوری محسوب میشد، توانست ورود موفقیت آمیزی به دنیای گوشی های هوشمند داشته باشد و طی چندین سال گذشته تبدیل به یکی از برترین سازندگان گوشی های هوشمند در جهان شود تا سامسونگ و اپل رقیبی جدی را پیش روی خود ببینند. همچنین هواوی اعلام کرده است که تا چند سال آینده رتبه ی نخست سازندگان برتر گوشی های موبایل که در حال حاضر در اختیار سامسونگ است را از آن خود خواهد کرد. آمار و اعداد و ارقام میزان فروش این کمپانی نشان از این دارد که رسیدن هواوی به این جایگاه دور از دهن نیست.

 کمپانی هواوی طبق بیانیه ای رسمی اعلام کرده است که در آمد این کمپانی در نیمه ی ابتدایی سال 2016 افزایشی 40 در صدی داشته است و در این در حالیست که این رقم معادل پیشرفت ده در صدی نسبت به نیمه ی آغازین سال 2015 است. طبق آمار منتشر شده ، در شش ماه گذشته هواوی موفق شده است تا درآمدی برابر با 36 میلیون و 800 هزار دلار کسب کند و کمپانی قصد دارد تا پایان سال 2016، رقمی معادل 75 میلیون دلار درآمد کسب کند.

بدون در نظر گرفتن جزئیات این گزارش، هواوی خاطر نشان کرده است که وضعیت مادی کمپانی در سال 2016 مثبت بوده است و اکنون روند رو به رشد کمپانی به حالتی پایدار رسیده است و این روند مثبت در راستای سه گوره تجاری کمپانی که عبارتند از مصرف کنندگان، دستگاه ها و سرمایه گذاری مستمر خواهد بود. مهم ترین عامل این اتفاق این است که هواوی توانسته توازنی مناسب را در وسعت جهانی ایجاد کند و سهمی مناسب را از بازار های مختلف از آن خود کند.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید