افزودن بخش علاقه‌مندی‌ها به اینستاگرام

0

گیگر :

اخیراً شرکت اینستاگرام در زمینه به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های خود با قابلیت‌های جدید، بسیار فعال بوده است. اگرچه این قابلیت‌ها همیشه مهم نبوده‌اند؛ اما به نظر می‌رسد هر هفته قابلیت متفاوتی از شبکه اجتماعی اینستاگرام ارائه می‌شود.

این بار، نوار اکسپلور این اپلیکیشن بهبود یافته است، همان بخشی که با ضربه روی تصویر ذره‌بین مشاهده می‌کنید. از روز ۴ تیر، زمانی که به بخش اکسپلور بروید، بخش جدیدی به نام Picked for You به معنای انتخاب شده برای شما مشاهده خواهید کرد. این بخش ویدئوهایی که بر اساس موضوعات مورد علاقه شما گروه‌بندی شده‌اند، نمایش خواهد داد.

هدف از این قابلیت، تسهیل کشف ویدئوهایی است که از تماشای آن‌ها لذت می‌برید. اینستاگرام تلاش می‌کند کاربران از این اپلیکیشن بیشتر برای ویدئوها استفاده کنند. طی ۶ ماه گذشته مدت زمان تماشای ویدئو در اینستاگرام تا ۱۵۰ درصد افزایش یافته است. در نتیجه می‌توان گفت راهبرد به کار گرفته شده توسط این شرکت، مؤثر واقع شده است.

متأسفانه بخش پیکد فور یو در نوار اکسپلور در حال حاضر تنها برای کاربران آمریکا ارائه شده است. با این حال، احتمالاً به زودی سایر نقاط جهان نیز می‌توانند از این قابلیت بهره برند.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید