افشارزاده:عدد 4 را خیلی دوست دارم چون مشکل بی پولی استقلال را حل می کند!

0

ورزش > مدیریت ورزش – بهرام افشارزاده می گوید سن و سال و سابقه ورزشی اش اجازه نمی دهد که بخواهد کری بخواند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرآنلاین؛ درباره دربی سخن می گوید. او که اهل کری خواندن نیست و می گوید این کارها از او گذشته است به پیروزی تیمش امیدوار است و می گوید:«ببینید استقلال از ابتدای فصل توانسته بالای جدول باشد. ما تیمی داریم که ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است . بچه هایی که تا همین امروز با همه بی پولی های باشگاه ساختند و تازه امروز ما توانستیم با قرارداد اسپانسر جدیدمان 30 درصد دیگر از مطالبات شان را بپردازیم.»

او درباره کری هایی که خوانده می شود گفت:«من نه اصلا این کری ها را بلدم نه خیلی می دانم چه می گویند. از صبح هر کسی با من سلام و علیک می کند درباره سوبله و چوبله می پرسد . تازه یاد گرفتم که بگویم درباره این بردهای متوالی استقلال است و فکر کنم به پرویز مظلومی این لقب را داده اند اما من خیلی اهل این لقب دادن ها نیستم. به نظرم فوتبال زیبا ، مهمتر از هر چیز دیگری است. البته امیدوارم که بچه های ما همان طور که در طول فصل و بخصوص در بازی با سپاهان بازی کردند ، این بازی هم موفق باشند و بتوانند دل هواداران مان را شاد کنند و آنها جمعه خوشحال به خانه های شان بروند.»

مدیر استقلال درباره 6 تایی ها هم گفت:«این هم یکی از همان شعارهاست که فکر کنم به بازی سال 52 مربوط می شود. مثل همین عدد 4 که هواداران ما نشان می دهند. این کری ها را کلا خیلی نمی پسندم اما این عدد 4 را خیلی دوست دارم چون الان با این طرح حمایتی جدیدی که استقلال برای امسال امضاء کرده است ، به ازای هر عدد 4 که هواداران به سامانه حمایتی باشگاه ارسال می کنند ، بخشی از هزینه های تیم محبوب شان را تامین می کنند. ما در این مدت مشکلات زیادی در تامین هزینه های باشگاه داشتیم اما با موفقیت این طرح که مشارکت هواداران امکان پذیرش می کند، دغدغه های بازیکنان هم برطرف می شود و با خیالی آسوده می توانند روی بازی های شان تمرکز کنند. برای همین است که می گویم این عدد 4 را دوست دارم.» 

 

251 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید