افشاگری رسانه فرانسوی علیه رئیس AFC

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، روزنامه اکسپرس در گزارشی ادعا کرد شیخ سلمان که 2 هفته قبل با جیانی اینفانتینو بر سر کسب پست ریاست فدراسیون جهانی فوتبال به رقابت پرداخت، باعث تغییر نتیجه تیم ملی بحرین شده است.

مطابق این گزارش در سال‌های 2009 تا 2012 شیخ سلمان بن ابراهیم ال‌خلیفه که هم اکنون معاون فیفا است و در آن هنگام ریاست فدراسیون فوتبال بحرین را در اختیار داشته، در تغییر نتیجه حداقل 5 بازی تیم کشورش، تاثیر داشته است.

در ادامه این گزارش عنوان شده یکی از کمیته‌های فدراسیون جهانی بر اساس اسناد موجود متوجه این موضوع شده اما هیچ‌گاه به خاطر جایگاه شیخ سلمان در این سازمان، فاش نشد.

بر همین اساس بازی‌های بحرین – زیمباوه (برد 5 بر 2 در مارس 2009)‌، بحرین – ایران (4 بر 2 در 31 اوت 2009)، بحرین – توگو (برد 5 بر یک در نوامبر سال 2009)، بحرین – توگو (برد 3 بر صفر در 7 سپتامبر 2010) و بحرین – اندونزی (برد 10 بر صفر در 29 فوریه 2012) جزو این مسابقات بحث‌انگیز بوده است.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید