افشاگری همسر یغما گلرویی + عکس

0

خبرگزاری میزان – «آزی.خ» همسر یغما گلرویی، ترانه‌سرا، شاعر، نویسنده و مترجم ایرانی در صفحه شخصی اش در فیسبوک به افشاگری علیه وی پرداخت.

به گزارش به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، «آزی.خ» همسر یغما گلرویی، شاعر، نویسنده و مترجم ایرانی در صفحه شخصی اش در فیسبوک از فساد اخلاقی وی پرده برداشت.

وی در این پست به بهانه تبریک سالروز تولد یغما گلرویی نوشته است: “روزی که دیدم با دوست نزدیک من توی اتاقم خوابیدی و صدای نفسهای شهوانیتون رو شنیدم، آرزو کردم ای کاش هیچ وقت به دنیا نمی آمدم. اگر چه در آن روز تو مرا به قتل رساندی، اما روزیکه کاغذ به دست گرفتی و از انسانیت حرف زدی، روزیکه شعار کشتن را متوقف کنید را سر دادی، آرزو کردم ای کاش تو به دنیا نمی آمدی یا حداقل دیگر انسانی شبیه تو به دنیا نیاید. فردیناند سلین در کتاب دسته دلقکها جمله قشنگی داره: (دردها فراموش می شوند ولی حرومزاده ها هرگز) و حالا فکر می کنم چه خوب که به دنیا آمدی زیرا فهمیدم جانورانی مثل تو هم در کنار ما، در نقش انسانهای فرهیخته و از خود گذشته در حال بازی هستند. چه خوب که به دنیا آمدی و من در کنار تو بردباری، گذشت، دروغ و خیانت را یاد گرفتم. تو شوهر من نبودی تو شومن مردم بودی و هنوز هم هستی (show man). تولدت مبارک مرد خودشیفه هزار چهره.”

افشاگری همسر یغما گلرویی + عکس

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید